Montérky pro malé i velké

Montérky jsou nepostradatelným pracovním oděvem, bez kterého se mnoho profesí v dnešní době jen těžko obejde. Montérky už nejsou jen klasické modráky, jak je zná převážně starší generace lidí. Dnešní montérky se vyrábějí z velkého množství materiálů, v pestrém množství barev, střihů a velikostí. Montérky mohou být standardní, nebo profesní. Za profesní se považují například montérky pro svářeče.

Velké množství montérek naleznete v internetovém obchodě společnosti Dual Trade s.r.o., na stránkách eshop.firemnipotisk.cz. Montérky je možné zakoupit ve 3 velikostech. Pro výšku člověka 170 cm, 182 cm, 194 cm. Nejlevnější variantou nabízenou na eshopu jsou montérky řady COOL TREND, které jsou dostupné již okolo 300 Kč. Dodávají se včetně pásku, mají reflexní prvky a velké množství kapes. V nabídce naleznete montérky do pasu, s laclem i montérkové blůzy.

Sháníte dámské montérky? Na e-shopu zakoupíte jak dámské montérky, tak dětské montérky s laclem. Pokud toužíte po moderním provedení a chcete se prezentovat kvalitním oblečením, můžete sáhnout po moderní řadě montérek Vision a 4Tech.

Kromě prodeje pracovních montérek a jiného textilu se společnost Dual Trade s.r.o. zabývá také realizací potisků a výšivek na montérky a jiné pracovní oděvy. Na textilní pracovní oblečení je možné natisknou například logo firmy, internetovou adresu atd.

Comments are closed