Neprestávajte fajčiť!

Nie, nechceme vás navádzať na nezdravý spôsob života. Práve naopak.

Fajčenie rozhodne má svoje najsvetlejšie obdobie dávno za sebou. Preč sú časy, kedy cigareta v ústach a veľký oblak páchnuceho dymu boli sexi. Fajčiari sú postupom času vytláčaní na okraj spoločnosti. V mnohých krajinách ich vyhodili z barov či dokonca ulíc. Ľudia sa začínajú pozerať na ľudí s cigaretou pomerne škaredým pohľadom.

Klasickým riešením tohto problému je vzdanie sa fajčenia. A ono to veru nie je jednoduché. Samotné odriekanie cigarety môže mať negatívny vplyv na zdravie. My vám ponúkame alternatívu.

Elektronická cigareta ide do boja

Bežná tabaková cigareta má dnes zdatného protivníka. Elektronická cigareta (e-cigareta) si nachádza čím ďalej väčší počet priaznivcov. Niet sa čomu čudovať. Výhody elektronickej cigarety sú nesporné:

  • e-cigareta nepoškodzuje zdravie ako klasická tabaková cigareta
  • elektronickou cigaretou sa nemusíte obávať nepríjemného zápachu
  • zabudnite na zapaľovač a popolník. Nič také pri e-fajčení nepotrebujete
  • elektronická cigareta šetrí vašu peňaženku a pľúca ľudí vo vašom okolí

Ako to funguje?

Princíp elektronickej cigarety je jednoduchý. Namiesto tabaku v e-cigarete nájdete špeciálnu náplň. Náplň elektronickej cigaretyje tekutina, ktorá je pri fajčení splyňovaná. V e-cigarete tak nedochádza k žiadnemu škodlivému spaľovaniu.  Náplň elektronickej cigarety môže, ale aj nemusí obsahovať nikotín. Elektronická cigareta Bratislava vám umožní zbaviť sa zlozvykov a bude šetriť vaše zdravie.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat