Zdravé sedenie

Stoličky sú neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Stretávame sa s nimi skoro každý deň. Podľa výskumov naše telo nie je určené na sedenie, no bez odpočinku na stoličke by sme si nevedeli predstaviť fungovanie nášho života. Počas dlhého státia na nohách a kráčania sú naše nohy silno zaťažené a potrebujú si oddýchnuť. A práve stoličky sú tým pravým riešením tohto problému. Veľa ľudí pracuje v administratíve, kde je sedenie na stoličke bežnou rutinnou.

detská stolička Actikid

Existuje široká škála stoličiek. Niektoré tvoria pevné konštrukcie, iné sú pohyblivé a prispôsobené Vášmu sedeniu. A práve takéto stoličky sú skvelým zdravotným pomocníkom. Dlhé hodiny strávené sedením na stoličke negatívne vplývajú na chrbticu. Bolestivý chrbát je častým problémov ľudí, ktorých práca sa nezaobíde bez sedenia.

Na odstránenie týchto nežiadúcich vplyvov existujú stoličky, ktoré sa svojou konštrukciou a tvarom prispôsobia Vášmu telu a zabezpečia, aby ste sa počas sedenia nehrbili. Popri tom posilňujete chrbtové a brušné svaly. Tieto stoličky odporúčajú aj ortopédi a fyzioterapeuti. Sú vhodné nielen pre školopovinné deti, ale aj pre staršie vekové skupiny.

Stoličky dnes nájdete v rôznych typoch a prevedeniach. Od klasických drevených stoličiek, stoličiek z plastu, až po dekoratívne kovové stoličky.

V prípade, že si zariaďujete svoj byt či kanceláriu, odporúčame navštíviť internetový e-shop stolicky-stoly.sk, kde si vyberiete z veľkého množstva bytových a kancelárskych stoličiek, lavíc, taburetiek či detských stoličiek. Predajňa ponúka na výber aj jedálenské a spoločenské stoly, záhradný a iný kancelársky nábytok.

Nečakajte a navštívte kvalitnú predajňu nábytku, v ktorej si určite nájdete tú správnu stoličku či kancelársky stôl podľa Vašich predstáv. 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat