Moderné riešenie sporov

Spory, konflikty či nedorozumenia sa objavujú vo všetkých ľudských životoch. Sme zvyknutí ich riešiť, no občas sa stretneme s problémom, ktorý nie sme schopní zvládnuť sami.

V takomto prípade je dobré obrátiť sa na pomoc iných. Ale na koho? Budeme hneď hľadať pomoc psychológa, či právnika? Sú to odborníci  a iste by nám pomohli, no existuje aj menej „extrémna“ forma pomoci pri riešení konfliktov. Ide o mediáciu.

Mediácia je proces, v ktorom sa nezainteresovaná strana snaží pomôcť ľuďom ktorí majú spor či konflikt nájsť spoločné, prijateľné riešenie. Takéto riešenie sporov je vždy dôverné a dobrovoľné. Plusom mediácie je aj to, že množstvo ľudí nechce riešiť spory u psychológov, lebo im to nie je príjemné, prípadne na súde pretože je to jednak finančne náročné a taktiež zdĺhavé. Pri mediácii to však nehrozí.

V dnešnej modernej dobe je však problémom najmä nájsť čas a priestor na riešenie problémov, ľudia nemajú  čas chodiť na stretnutia s odborníkmi, ktorí by im pomohli. Riešením je mediácia online. Na internetovej stránke www.mediatoronline.sk nájdete mediátorov, ktorí vám pomôžu s vašimi problémami.

Spoločnosť sa venuje sporom v rôznych oblastiach. Pomôže vám pri partnerských hádkach, sporoch pri dedičstve, pred rozvodom s dohodou o starostlivosť o dieťa, po rozvode s rozdelením majetku. Profesionálni mediátori vám tiež pomôžu pri sporoch s obchodným partnerom ktorý neplatí či nedodržuje zmluvu, či sporoch v pracovnej oblasti. Venujú sa tiež prípadom, ak vám hrozí súd za poškodenie majetku, či ublíženie na zdraví. A to všetko za zlomok sumy aký by ste zaplatili právnikom, za minimum času aký by ste strávili u psychológa a bez akéhokoľvek stresu z osobných stretnutí s protistranou. Ak už teda máte nejaký spor s členmi rodiny, či v iných oblastiach, nebojte sa obrátiť sa na mediatoronline.sk.

A ako takáto online mediácia prebieha? Stačí len prejaviť záujem o mediáciu prostredníctvom mailu, spoločnosť vám následne pošle formulár na vyplnenie a potom osloví druhú stranu v spore. Ak druhá strana bude súhlasiť s mediáciou,  po uhradení poplatku sa začne mediácia prostredníctvom e-mailov. Na záver, po dosiahnutí dohody, obdrží každá strana mediačnú dohodu.

Aké výhody teda prináša www.mediatoronline.sk? Ide hlavne o možnosť riešenia sporov ľudí ktorí majú problém, prípadne nemajú možnosť komunikovať s niekym, s kým majú spor. Nie je tu teda potrebné stretnúť spornú stranu tvárou v tvár a najmä problémy vyriešite v pohodlí svojho kresla doma, či v práci, nemusíte reagovať okamžite ako na osobnom stretnutí, ale svoju odpoveď si môžete rozmyslieť a tým sa tiež vyhnúť neželaným emóciám. Celkovo teda ušetríte čas i peniaze,  nebudete vystavení stresu a svoj problém vyriešite k spokojnosti oboch strán.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat