Máte nejvyšší čas hledat brigádu na léto

Letní brigády jsou většinou jediným příjmem studentů. Nejčastěji jsou studentům inzerovány sezónní práce, mezi které patří sběr nejrůznějšího ovoce, chmelová brigáda, roznášení letáků, obsluha restaurací a barů, úklid v hotelech, pomocné práce v kuchyni nebo na stavbě a narazit můžete také na klasická call centra nebo uzavírání smluv. Jak si vybrat z množství brigád tu pravou? A kdy s hledáním letní brigády začít?

Brigády na léto, aneb kdy začít hledat
Obecná rada zní – s hledání letní brigády začněte co nejdřív! Ideální doba je v zimě nebo na jaro. V této chvíli se může stát, že většina zajímavých míst již bude obsazena. Nezoufejte! Spousta zaměstnavatelů čeká na otevření letních zahrádek a první letní dny – následně pak zadávají další brigády na léto.

Letní brigády v zahraničí?
Pokud milujete cestování a netradiční zážitky, jsou pro vás letní brigády v zahraničí správnou volbou. Nejčastěji studenti odjíždějí do Irska, Španělska, Ameriky, Anglie, Itálie nebo Francie. Pokud se i vy rozhodnete pro letní brigádu v zahraničí, měli byste dobře ovládat cizí jazyk a mít dostatečný kapitál pro vycestování. Zařídit si brigádu na léto v zahraničí můžete u nejrůznějších agentur nebo samotných zaměstnavatelů.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat