Letní brigády pro studenty

Čekáte s hledáním práce na první letní dny? Chyba! V této chvíli jsou všechny zajímavé brigády do poslední nabídky rozebrány. Pokud máte zájem o brigády na léto v zajímavých destinacích a platových podmínkách, je nejvyšší čas zajímat se o aktuální nabídky pracovních agentur nebo jednotlivých zaměstnavatelů. Na našem webu naleznete informace o jednotlivých typech brigád a zadat zde můžete také svůj požadavek, ve kterém specifikujete, o jaký typ brigády máte zájem.

Studentské brigády na léto v zahraničí
Rádi byste vycestovali za hranice, poznali nové přátelé, okolní svět, odlišnou kulturu a vydělali si zajímavé finanční částky? Tak to byste se měli zaměřit především na zahraniční letní brigády v atraktivních lokalitách. Většinou se jedná o sběr ovoce, pomocné práce, recepční nebo pokojské. Mezi nejžádanější lokality bezpochyby patří Anglie, Irsko, Amerika nebo Francie a Španělsko. Tento typ brigád je však podmíněn dobrou jazykovou výbavou, základním kapitálem nutným pro vycestování a časem. Většinou se totiž jedná o brigády na několik měsíců.

Letní brigády v ČR
Mezi nejčastěji poptávané brigády na léto v ČR patří taktéž sběr ovoce, roznášení letáků, obsluha v barech a restauracích, případně práce ve stáncích na koupalištích, v zoo apod. Práce v ČR je obecně hůře placená, nicméně zde nenarazíte na jazykové nebo finanční bariéry.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat