Odhaľte vašu zvodnosť s neodolateľnou vôňou od AVONu!

Je nová! Je sexy! Najzvodnejšia vôňa v histórii AVONu – Toaletná voda Ultra Sexy je príťažlivá vôňa vytvorená pre skutočné zvodkyne. Objavte túto podmanivú vôňu a začnite zvádzať! Jej tvorcom je Frank Voelkl, známy parfumér z parfumérskeho domu Firmenich. „Zlatistý jantár dodáva vôni úžasnú hrejivosť, ktorá je zmyselná a neodolateľná. Dôkladne som vyberal všetky zložky, aby som zvýraznil charakteristické stránky tejto vône.“

Toaletná voda Ultra Sexy

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša najzvodnejšiu vôňu vo svojej histórii. Neodolateľne zvodná Toaletná voda Ultra Sexy je podmanivá vôňa stvorená pre skutočné zvodkyne.

Neodolateľnú vôňu lahodnej hrušky, bergamontu a marakuje dotvára tlejúca magnólia, pivónia a broskyňa, ktoré sú zahalené zlatistým jantárom, pižmom a cukrovými drevinami. Táto zmyselná kombinácia odhalí zvodnosť každej ženy. Toaletná voda Ultra Sexy je príťažlivá vôňa z kategórie ovocno – drevitých vôní.

AVON TIP!

Podľa výskumov pôsobí vôňa na naše sexuálne správanie viac než akýkoľvek iný podnet zaznamenaný zmyslovými orgánmi. To znamená, že môžete zvádzať svojím vzhľadom, ale oveľa viac ľudí zaujmete, ak budete prvotriedne voňať.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat