Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás – našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších jedenáct žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte – je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do neděle 22. ledna 2012 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Gabriela V.
  Gabriela distribuuje letáky a také pracuje jako uklízečka. Má silnější postavu, bývá pořád uspěchaná a připadá si stará. Chtěla by být krásná hlavně pro svého manžela. Mezi její koníčky patří zahradničení, také miluje zvířata. Nebojí se ani extravagantnějšího účesu. S líčením moc zkušeností nemá. Před časem naši proměnu absolvovala její maminka, která ji inspirovala.
Jana W.
  Jana (36) je momentálně na mateřské s vytouženým miminkem. Musela podstoupit umělé oplodnění a těhotenství ji hodně vysílilo, také přibrala na váze. Ráda by vypadala i s naší pomocí lépe.
Jaroslava K.

 
Jaroslavu (55) přihlásila dcera, která pobývala celý loňský rok v zahraničí, a tak s ní nemohla oslavit její půlkulaté jubileum. Proto by si přála, aby pro ni ty letošní (únorové) narozeniny byly něčím zvláštní. Jaroslava je prý totiž člověk, který nejdřív myslí na ostatní než na sebe, a tak by si proměnu moc užila a moc si ji zaslouží.
Kateřina H.
  Kateřina už dlouho přemýšlí, co provést s vlasy a se vzhledem. Už vyzkoušela řadu účesů a barev i nejrůznější kosmetiku, ale pořád se jí zdá, že to není ono. Prostě není pořád se sebou spokojená… Má 2 děti, je rozvedená a žije ve vesnici blízko Loun. Naše proměny ji uchvátily a ráda by se obrátila na profesionály.
Lenka P.
 

Lenka si již nějakou dobu si nechává zasílat e-mailový zpravodaj Kafe.cz, protože je tam celá kupa zajímavostí, které člověka v dnešní hektické době osloví. Již mnohokrát viděla televizní proměny žen z šedivé myšky na "zase ženskou" a nedávno ji to upoutalo i na našich stránkách. V posledních letech se jí obrátil život "naruby", musela řešit věci, o kterých se jí ani nezdálo, a její sebevědomí kleslo na bod mrazu. Ráda by prošla změnou vizáže.

Více se múžete dočíst v celém článku Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Proměny.

Leave a Reply