Vlastní fotka jako dekorace? Snáz, než si myslíte.

Bojíte se, aby váš domov nesklouzl k fádnosti? Hledáte stále řešení, které vaše obydlí vytrhne z nudné šedi? Pak máte obrovské štěstí, že se k vám dostal právě tento článek. Mohl by se vám totiž stát perfektní inspirací. Proč? Zkrátka proto, že v něm představíme dosud málo známý produkt, tzv. fototapetu.

Fototapeta je víc než obyčejná tapeta

Omezený výběr vzorů, typické pro klasické tapety, které jsou dostání v obchodech. Naproti tomu fototapeta skýtá bezpočet možných námětů.  Stačí vám k tomu jedna jediná fotka, ze které si necháte zhotovit na míru šitou fototapetu. Díky chytrému nápadu a trošce vaší kreativity, můžete udělat z vašeho pokoje originál se vším všudy. Je to tak snadné.

Kde se dá tapeta z fotografie objednat?

Otázka, kterou si zákonitě musíte položit, zaujal-li vás tento produkt. I na tuto otázku nabídneme odpověď. Vytvořit si návrh vlastní fototapety můžete třeba na webu www.tvojefototapeta.cz. Vybírat zde můžete jak z připravených profesionálních fotek, tak můžete použít svoji vlastní. Vytvořenou originální tapetu si na těchto webových stránkách lze rovněž objednat. Realizace objednávky pak trvá v průměru pouhé čtyři dny. Již čtvrtý den tedy můžete lepit zbrusu novou tapetu, která bude přesně odpovídat vašim představám.

Fototapetu či fotosklo

Fototapetou však nabídka nekončí. Velmi podobným produktem je tzv. fotosklo. Jedná se vlastně o jakýsi skleněný obraz, který lze použít i do míst, která neumožňují použití fototapety. Třeba v prostoru nad kuchyňskou linkou. Klasická fototapeta totiž bohužel není tolik odolná vůči vlhkosti, což by jí v podobných prostorech neumožnilo zrovna dvakrát dlouhou životnost. Pokud tedy váš návrh bude počítat se stěnou třeba v koupelně, anebo s výše zmíněným prostorem nad kuchyňskou linkou, doporučujeme použít raději fotosklo, které rovněž splní svůj účel a v nepříznivých podmínkách vydrží nesrovnatelně déle.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat