Novinky eshopu 1010.sk

Práve prebieha Veľkonočný kvíz, do ktorého sa môžete zapojiť aj Vy. Za správne odpovede budete zaradený do zlosovania o prívesok Fossil a poukaz s 25% zľavou na nákup jarnej kolekcie 2012. Vaše odpovede čakáme do 15.4. Okrem súťažného ducha sa dozviete zaujímavé informácie o značkách Diesel, Tommy Hilfiger, Hugo Boss… Meno výhercu kvízu bude zverejnené 16.4. na stránke 1010 a facebooku.

Veľkonočná nálada sa netýka iba vedomostí, ale aj Veľkonočnej akcie ktorá bude prebiehať od 5.4. – 20.4. na vybrané modely hodiniek Lacoste a Tommy Hilfiger. Nepremeškajte šancu a nakúpte so zľavou až 99 €.

V apríli pripravujeme originálne kúsky jarnej kolekcie hodiniek a šperkov. Možno práve Vás oslovia modely, ktoré predstavíme v druhej polovici apríla. Referencie našich zákazníkov na zakúpený tovar, ktoré nájdete na hlavnej stránke.

Každý mesiac losujeme jeden kontakt z mailing listu 1010. Stačí poslať svoju adresu na 1010@1010.sk (do predmetu napíšte Newsletter) a môžete byť zaradený do pravidelného zlosovania o prívesok Fossil. Ďalšie losovanie prebehne koncom mesiaca. Tešíme sa na Vaše maily.

Veselý Apríl želá

1010

Comments are closed