Exkluzivní nábytek z masivu propůjčí jedinečný nádech také vašemu interiéru

Zařizujete nové bydlení nebo snad rekonstruujete stávající interiérové prostory? Ať je váš důvod pro přestavbu jednotlivých pokojů jakýkoli, netradiční vzhled vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici vetkne luxusní dřevěný nábytek z masivu. Patříte-li mezi milovníky tradičních přírodních materiálů, jistě pro vás bude nábytek z masivu ideální volbou a zároveň splněným snem. Pojďme se nyní společně podívat na to, čím je tento druh nábytku specifický a jak jej správně udržovat a tím prodloužit jeho životnost.

Specifika nábytku z masivu
Nejen, že tyto interiérové skvosty vypadají opravdu velmi vkusně a rustikálně, také nezaměnitelná vůně surového dřeva a pryskyřice dokáže váš interiér zútulnit a propůjčit mu jedinečné kouzlo založené na bezprostředním spojení moderna s přírodou. Dřevěný nábytek z masivu uvolňuje do svého okolí přírodní aromata, volně dýchá a zároveň absorbuje vlhkost – tím přispívá ke zdravému klimatu ve vašem interiéru.

Údržba dřevěného nábytku z masivu
O životnost svého nábytku se rozhodně nemusíte obávat. Kvalitní povrchová úprava přírodními vosky udrží všechny povrchy v excelentní kvalitě po mnoho dlouhých let. K prodloužení životnosti nábytku přispějete také správnou údržbou. Ta spočívá v ošetřování povrchů speciálními oleji, které jsou nejčastěji dodávány právě výrobci nábytku. Pokud se vám nebo vašim dítkám podaří nábytek polít tekutinou, případně jinak znečistit, je na místě takové znečištění co nejdříve odstranit (stačí vysušení hadříkem). Naleznete-li na nábytku „pozdravy od fixů nebo pastelek“, je nutno použít speciální brusnou houbičku a tyto nečistoty jemným broušením očistit. Existuje také řada speciálních roztoků, které jsou určeny přímo k ošetření dřevěného nábytku z masivu a mohou tak odstranit menší, či větší škrábance, rýhy nebo poškození způsobené nárazem tupého předmětu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat