BioKrby – bezkomínové krby spaľujúce bioalkohol

Biokrb je ideálnym riešením pre dosiahnutie reálneho ohňa bez potreby stavby komína, preto je vhodný aj do bytov v panelákoch. V biokrbe sa spaľuje špeciálne palivo – bioalkohol, ktorý je vyrobený technológiou alkoholového kvasenia z biomasy, upravený a denaturovaný tak, aby horel krásnym žltým plameňom. Výsledkom horenia bioalkoholu je voda a kysličník uhličitý, presne to, čo vydychuje aj človek. Preto pri používaní biokrbu je potrebné aj občas prevetrať miestnosť, v ktorej sa nachádza.  Pri spaľovaní bioalkoholu sa nevylučujú žiadne škodliviny, nevzniká dym ani popol. I keď oheň vyzerá nebezpečne, materiál nie je nikdy tak horúci, aby ste sa popálili.
Bezkomínové krby sa veľmi jednoducho inštalujú. Po vybalení a postavení sú okamžite použiteľné. Stačí naliať do oceľovej nádobky – horáku biokrbu biopalivo, zapáliť krbovým zapaľovačom a ihneď si môžete vychutnávať atmosféru otvoreného ohňa. Na trhu sú dostupné závesné, zabudovateľné a voľne stojace biokrby. Väčšina z nich má regulovateľný horák, takže si viete nastaviť výšku plameňa, regulovať výhrevnosť a tak aj spotrebu.

Biokrb je skvelý estetický doplnok vyrobený hlavne pre pôžitok z  krásne plápolajúceho ohňa, ale môže slúžiť aj ako vyhrievacie teleso. Má výhrevnosť od 1 kW  v závislosti od veľkosti, počtu horákov a ich nastavenia. Teplo, ktoré vzniká je len bonusom k celkovému efektu biokrbu.

Neváhajte si vytvoriť vo svojom príbytku magickú atmosféru a vychutnávať si plápolajúce plamienky, ktoré vás budú dobíjať energiou!

Tím BioKrby BIANKA vám ponúka kvalitné závesné, zabudovateľné a voľne stojace biokrby a doplnky. Splňte si svoj sen alebo potešte svojich blízkych originálnym darčekom, niektorým biokrbom z našej ponuky.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat