Umělé nehty

V dnešní době jsou často umělé nehty považovány za nepostradatelný módní doplněk každé moderní ženy. Nehty mohou být upravené tak přirozeně, že byste ani nepoznali, že se jedná o nehty umělé, jindy jsou svým designem nehty odlišné od přírodních nehtů záměrně.

Umělé nehty nenahrazují přírodní nehty, modeláží se pouze prodlouží vlastní nehty ženy. K prodloužení přírodních nehtů se dají využít dvě možnosti, nehtové formy nebo tipy.

Tipy jsou tvořeny z lehkých plastových plátků, které mají tvar nehtu. Jsou nalepeny na konečky přírodních nehtů a následně je celý prodloužený nehet potažen gelovým či akrylovým materiálem.

Tipy jsou v současné době dostupné v mnoha různých barvách a designech. Jejich škála je opravdu pestrá, od klasických čirých a mléčných tipů po okázalé potisky se zvířecími motivy či nehtové tipy s metalickými odlesky.

Práce s nehtovými formami je mírně složitější než s tipy. Formy jsou přichyceny (obvykle pomocí samolepící plošky) pod přírodní nehet tak, aby vytvořily pomyslnou podporu pro následné modelování nehtu uv gelem či akrylem. Ten se nanáší ke špičkám vlastního nehtu, po vytvrzení či zaschnutí se forma sundá a prodloužený nehet se pomocí pilníků zbrousí do požadovaného tvaru.

Comments are closed

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde