Vše, co potřebujete pro kvalitně vybavenou postýlku

Vše, co potřebujete pro kvalitně vybavenou postýlku

Kupujete postýlku pro miminko? Co všechno by měla mít a jak postýlku vybírat? Nezapomeňte na komplety a kapsáře do postýlky.

Nepodceňujte výběr postýlky
Výběru dětské postýlky věnujte skutečně velkou pozornost. Malé dětí v ní zůstávají velmi dlouhou dobu , takže byste neměli podceňovat kvalitu tohoto výrobku.
Máte na výběr , jestliže koupíte postýlku, která je určená pouze pro miminka a batolata, nebo jestli zvolíte tzv. „rostoucí postýlku“, které se dá upravit tak, že dětem vydrží o mnoho déle .
Kromě toho, že dětská postýlka by měla mít kvalitní matraci, polštářky i deky, je důležité, aby hlavně splňovala požadavky na bezpečný výrobek. Konstrukce postýlky nesmí vyvodit žádné zranění dítěte.

Komplety a kapsáře
Jestliže by jste si rádi chtěli usnadnit nákup jednotlivých částí postýlky, jsou vám k dispozici různékomplety do postýlky, které se liší v různých parametrech. Většina kompletů obsahuje polštář a deku, které jsou nejčastěji vyrobené z bavlny, fleece či dutého vlákna. Rozměry těchto polštářů a dek jsou nejrůznější. Velikost postýlky hraje důležitou roli . Nejprodávanějšími rozměry polštářků jsou 40×60 cm a deky 90×120 cm .
Aby vybavení postýlky bylo kompletní, pořiďte si šikovný kapsář. Na trhu jsou ke koupi kapsáře různých velikostí a materiálů.
A proč si k postýlce pořídit kapsář? Jde o moderní řešení, které vám umožní uschovat pleny a další vybavení pro miminko. Kapsáře mohou být také pěkným designovým doplňkem. Mnohé mají velmi pěkný vzhled.
Kapsáře se hodí i k větším postelím. Děti si do nich mohou uklízet hračky a další maličkosti. Oblíbené jsou hlavně kapsáře s mnohými kapsami.
Obecně dělíme kapsáře za postel, na stěnu, na postýlku a do auta. Který kapsář se bude hodit vám?

Vybírejte postýlku pro miminko pečlivě a nezapomeňte i na její četné vybavení, do kterého mimo jiného patří komplety a polštáře.

Comments are closed

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich