Darčeky pre odvážnych

Áno presne tak. Darček pre odvážnych. Nemyslíme pod tým adrenalínové darčeky, ale erotické pomôcky, ktorými dokážete potešiť svojich partnerov. Pozor, sú to však darčeky, ktoré sa veľmi neočakávajú, ale pritom konečný efekt môže byť veľmi dobrý. Nakoniec môžu potešiť oveľa viac ako obyčajné parfumy, alebo niečo podobné. Musíte však pri ich darovaní byť diskrétny a darček treba odovzdať, keď je Váš partner/ka v osamote. Myslím, že by nikto nechcel vidieť, ako niekomu darujete vibrátor pred očami rodičov.

 

Takže poďme na to. Erotické pomôcky si najjednoduchšie dokážete vybrať v internetovom sexshope. Pri objednávaní dajte pozor na to, komu ten darček príde. Máte 2 možnosti. Buď príde Vám, alebo ho zašlete priamo svojej blízkej osobe. Samozrejme tak, aby bol už vopred zaplatený.

Výber erotickej pomôcky pre partnerku:

Zvyčajne pre partnerky býva výber oveľa jednoduchší, keďže erotické pomôcky sú orientované prevažne pre ženy. Na začiatok by sme Vám určite odporúčali luxusnejší vibrátor. Ak chcete Vašu partnerku naozaj potešiť, tak jej vyberte vibrátor väčších rozmerov so stimuláciou na bod G ako aj klitoris. Odporúčame teda hlavne perličkové vibrátory. Vibrátor nie je všetko. Venušine guličky sú pre mnohé ženy záhadou. Veľa z nich to nevyskúšalo a samotný efekt môže byť niekedy naozaj veľkým prekvapením. Tu sa nerozhoduje ani nad kvalitným prevedením ani nad designom. Proste väčšina je taká istá a svoj účel splnia každé. Ďalej by sme Vám ešte odporučili vibračné vajíčka, ktoré taktiež dokážu ženu doviesť k vrcholu.

Výber erotickej pomôcky pre muža:

Ako sme už spomínali, tu zvykne byť väčší problém. Predpokladáme, že svojmu partnerovi nebudete chcieť kúpiť nafukovaciu pannu  alebo ručný masturbátor. Pre partnera chcete niečo, čo dokážete využiť spoločne, prípadne, čo ho poteší a bude môcť používať vo Vašej blízkosti. Preto navrhujeme najskôr masážny olej, ktorým mu zabezpečíte príjemnú masáž. Ďalej sú rôzne návleky na penis, s ktorými si to užijete obidvaja. Mužský penis bude stlačený, čo bude Vášho partnera ešte viac vzrušovať. Ak máte staršieho partnera a so sexom má väčší problém, tak určite navrhujeme vybrať afrodiziakum, ktoré dokáže naozaj veľké zázraky. Prípadne Vášho partnera môžete potešiť análnym sexom, na ktorý si zabezpečíte všetky pomôcky ako sú napríklad análne guličky a lubrikačný gél vhodný priamo na análny styk.

Dúfam, že sme Vám pomohli s výberom. Sú to naozaj odvážne darčeky pre odvážnych ľudí, ale výsledok bude na nezaplatenie.

Comments are closed

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain