10 najlepších tipov na darčeky pre babičku

Blížia sa Vianoce či  sviatok vašej starej mamy? Čo len tak dať osobe, ktorú najviac

poteší vrúcne objatie od milovaných vnukov. Iste sa vždy niečo nájde, čo poteší a zahreje to staré srdce. Je mnoho vhodných a pekných darčekov aj pre starších ľudí a nemusí to byť len vianočný čas ako sa pripomenúť milovanej osobe a potešiť ju.

Ak vám dochádzajú nápady a fantázia, máme tu zopár tipov na originálne darčeky.

Šperky. Babička je tiež taký klenot, ktorý má takú zvláštnu žiaru, tak prečo nevyvážiť šperk šperkom. Vhodné sú napríklad perlové náušnice, ktoré perfektne ladia s jej krásnymi šedinami. A preto takýto skvost bude veľmi emotívnym vianočným darčekom.

Brošňa. Aj staré mamy sa rady parádia a určite budú s hrdosťou nosiť drobnú ozdobu alebo brošňu na svojom obľúbenom svetri alebo saku. Takže nielen na Vianoce a Nový rok, ale po celý rok sa môžu pýšiť takouto drobnosťou od vás.

Papuče. Celý život na nohách, preto pohodlné papuče určite prispejú k relaxácii pri čítaní knihy v jej obľúbenom kresle.

Kvetinová výzdoba. Kvety pripomínajú krásu a život, preto kvetinové aranžmán s jej obľúbenými kvetmi jej zaiste vyčaria úsmev na tvári a okrášlia príbytok.

Hodinky. Nemáte hlboko do vrecka? Čo taký diamant na modrom pozadí, čo pripomína hviezdu na nebi, presne ako vaša babička, ktorá bude mať tento šperk na ruke. Nikdy neboli hviezdy tak na dosah, bude to nezabudnuteľný vianočný darček.

Knihy. Kniha vždy poteší. A čo poteší vás? Voňavý koláč od milovanej babky. Niet čo váhať, kniha s najlepšími receptami bude to pravé orechové. Hoci fantázii sa medze neklamú a kľudne siahnite po jej obľúbenom žánri, či autorovi. Úspech zaručený!

CD. Kvalitná hudba tiež nie je na zahodenie. Kvalitný interpret vie spríjemniť najmä dlhé zimné večery.

Fotografia v rámiku. Neoceniteľným darčekom na Vianoce je aj rámik s fotkou celej vašej krásnej rodiny, dokonca so špeciálnym venovaním pre babičku.

Sada vankúšov. Vankúše nielen okrášlia pohovku či kreslo, ale najmä sú vždy po ruke, keď má vaša babička chuť na malý odpočinok vo svojom obľúbenom kresle, či urobiť si pohodlie, keď si chce vychutnať svoj televízny program.

Bytové doplnky. Krásna lampa, obraz či akýkoľvek doplnok potešia srdce starej dámy a navodia v dome príjemnú atmosféru.

Darček môže byť len jeden, ale úsmev, ktorým vás vaša babička odmení bude trvať dlho, preto na ne nezabúdajme a obdarúvajme ich nielen na Vianoce a ich sviatky, ale počas celého roka.

Comments are closed