Big Fish v Nitre!

CENTURY 21 získala na Slovensku „veľkú rybu“. Presne tak sa totiž volá najnovšie otvorená kancelária najväčšieho poskytovateľa rezidenčných realitných služieb na Mostnej ulici 60 v Nitre – CENTURY 21 Big Fish. Big Fish uzavrela prvú desiatku realitných kancelárií na Slovensku a je celkovo druhou v meste pod Pribinovým hradom.

Najnovší prírastok do rodiny realitného giganta CENTURY 21 pokrstili majiteľ Ján Pavlík a generálny riaditeľ spoločnosti CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

„Pán Pavlík je presne tip človeka, ktorý zapadá do našej fylozofie ako puzzle. Spolu so svojou manželkou majú veľa skúseností aj s realitným biznisom, čo dáva dobrý predpoklad pre naplnenie podstaty kvalithého poskytovania realitných služieb. Navyše obaja majú energie na rozdávanie a cítiť z nich chuť a odhodlanie prevziať spolu s CENTURY 21 Golden House Reality líderské postavenie na realitnom trhu v Nitre,“ uviedol Daniel Bilý.

CENTURY 21 Big Fish bola otvorená práve v čase, keď slovenský realitný trh oslavuje 2. výročie otvorenia prvej kancelárie CENTURY 21 v Košiciach.

„Je to svojim spôsobom symbolika a rovnako aj záväzok do našej práce,“ prezradil Ján Pavlík. „Našim prvoradým cieľom je úspešne rozbehnúť kanceláriu a vniesť na trh nové nápady a myšlienky realitného biznisu. Chceme svojimi skúsenosťami a prácou dostať značku CENTURY 21 na prvé miesta v Nitre, rovnako ako tomu je už v Bratislave a Košiciach,“ doplnil Ján Pavlík.

V priebehu roka 2012 plánuje CENTURY 21 otvoriť ešte realitné kancelárie v Malackách, Dunajskej Strede, Šamoríne, Senci a Trnave.

CENTURY 21 je realitná kancelária , ktorá poskytuje komplexné služby pre klientov ktorý majú byty na predaj, domy na predaj. Tak isto zaisťuje plný servis v oblasti prenájmu bytov a prenájmu domov.

Comments are closed