Bachovy kapky pomohou od všedních starostí

Žijeme v náročné době, kdy se mnoho z nás potýká s neustálým stresem. Pokud často pociťujete pocity agrese, smutku, nervozity, závisti nebo pýchy a rádi byste se od nich osvobodili, vyzkoušejte Bachovy esence. Jedná se o speciální kapky – výtažky z rostlin a stromů, které opravdu pomohou na různé problémy a starosti.

Jestliže kapky chcete vyzkoušet, měli byste být o jejich účinku opravdu přesvědčeni. Mnoho problémů se odehrává pouze v psychické rovině, kde také kapky od Dr. Bacha působí. Speciální Bachovy kapky zahrnují výtažky z několika různých bylin. Velmi oblíbené jsou rovněž krizové kapky, které přestavují mix z několika esencí. Také si můžete nechat namíchat kapky na míru, které přesně padnou na vaši povahu.

Na prodej těchto speciálních kapek se zaměřuje internetový obchod www.lecivazahrada.cz, v jehož nabídce kromě samotných květových esencí najdete také detoxikační náplasti a zajímavé knížky s touto tematikou. Na webu rovněž vycházejí články, ze kterých se dozvíte o esencích více užitečných informací.

Comments are closed