Akú hudbu na svadbu?

DJ na svadbe je klasika, kapela je zaujímavá a kombinácia týchto dvoch originálna, ale čo sa je to pravé pre vás? V nasledujúcich riadkoch sa pokúsim vám priblížiť výhody aj nevýhody týchto možností, aby ste sa rozhodli najlepšie pre vás.

Začneme možnosťou zavolať si na svadbu kapelu. Táto alternatíva má svoju nespornú výhodu v tom, že je to osobnejšie ako DJ a aj nevšednejšie. Rozhodujete sa ďalej akú kapelu si zavoláte, ak to bude nejaká garážovka, že ušetríte peniaze, ale nečakajte veľkú kvalitu a spoľahlivosť. Ak to bude niečo viac menej známe, priamo úmerná počtu hitov bude aj cena, navyše nečakajte, že vám budú hrať celú noc. Hlavná nevýhoda toho, zavolať si na svadbu kapelu je v tom, že kapely majú proste obmedzený repertoár.
Druhá možnosť je zavolať DJ. Tu tiež existuje pár vecí, na ktoré si musíte dať pozor. V prvom rade nerozhodujte sa len podľa ceny. Ak ušetríte nejaké to euro a príde vám chlapec bez skúseností a s nekvalitnou aparatúrou môžete ľahko ľutovať. Ale ani najdrahšie neznamená najlepšie, svadobné agentúry si dávajú provízie a to umelo zvyšuje ceny. Hľadajte strednú cestu. A čo má mať správny DJ na svadbu? Musí mať skúsenosti, cit pre hudbu oldies, ale aj modernú, ďalej spoľahlivú aparatúru a záložné prehrávače. Správneho DJ nič neprekvapí.
Posledná možnosť je kombinácia predošlých dvoch, tú pokladám za ideálnu, ale len v prípade vysokého rozpočtu.
Pre Košice a okolie odporúčam DJ na svadbu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat