64bit.cz – hardware a software

Výběr PC a jakéhokoliv doplňkového hardware k němu se může dnes, kdy je na trhu nepřeberné množství variant, stát úkolem zabírajícím náš drahý čas. Každý IT profesionál chce peníze investovat s rozvahou do takového zboží, které splňuje jeho požadavky na kvalitu i rozumnou cenu. Počítačoví experti mají dokonalý přehled o nejžhavějších novinkách ve světě PC, aby však nemuseli ztrácet čas ještě mapováním trhu, je dobré vytvořit si seznam e-shopů, ve kterých se požadované produkty nabízejí.

Kvalitní internetové obchody dnes splňují celou řadu parametrů a rozšiřují své služby pro zákazníky tak, aby pro ně byl nákup co nejpohodlnější, nejrychlejší a nanejvýš bezpečný. Vodítkem pro výběr může být i úspěšné rozšiřování obchodu jako takového. Kromě výše uvedeného standardu však dobrý e-shop musí mít ve své nabídce pro zákazníky jedinečné hardware produkty a služby.

Profesionální hardware

64bit.cz, provozovaný ICT firmou Stickfish, se snaží pro své zákazníky zajistit služby a zboží již řadu let tak, aby byl vždy o krok napřed. Snaha zajistit spokojenost klientů je patrná již od prvního kontaktu, stejně jako péče o udržování dobrých obchodních vztahů a prostředí otevřeného bezproblémovému sdílení názorů. Globálně pojatý obchod rozšiřuje i řadu jazykových mutací svých stránek, na nichž si IT profesionálové mohou vybrat z výrazně rozšířeného sortimentu. Hardware od společnosti Sun Microsystems nyní doplňují série produktů Lenovo, Cisco, Hewlett-Packard a IBM.

Zákazník si samozřejmě může vybrat i z uceleného sortimentu softwarového zboží vhodného nejen pro serverové nasazení, ale i pro desktop a vizualizační řešení. Každý z nabízených produktů je detailně popsán a vyobrazen. Způsob nakupování a věrnostní služby pro zákazníky se neustále zkvalitňují a rozšiřují o nové možnosti.

Registrovaní zákazníci si tedy k hardwaru a softwaru mohou za nasbírané kredity odnést i některé ze 64 právě nabízených dárků podle vlastního výběru.

Comments are closed