Značka Primark

Poznáte Írsku značku Primark? Akoby aj nie, Primark nie je značka ako H&M, alebo Zara, ktorá len módu predáva. Primark, ten módne trendy utvára. Ak ste človek, ktorý sa chce držať tých najnovších módnych trendov, tak niet lepšej značky, ktorú by ste si mohli vybrať pre svoj šatník, ako je Primark.

Ako aj väčšina populárnych značiek, aj značka Primark má svoje sekundárne značky, ktorými sú Earlydays, Love to loge, Rebel, Opia, YD, No secret, Young dimension a mnoho ďalších, ktoré už však spomínať nebudem.

Ak by ste hľadali obchody Primark na Slovensku, tak sa asi nedohľadáte, keďže najbližšiu predajňu Primark nájdete až u našich susedov Rakúšanov a to vo Viedni. Takže nám už len ostáva dúfať v to, že značka Primark s ďalšou predajňou zasídli práve u nás na Slovensku. Nuž kto by nechcel nosiť najnovšie módne kúsky, za ceny ktoré nám ponúka iba Primark. Ak by ste hľadali novinky ohľadom značky Primark, stačí navštíviť internetový portál www.najstyl.sk , ktorý vám stále prináša novinky zo sveta módy.

Comments are closed

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain