Nemáte ještě plavky na dovolenou? Nevadí!

Ačkoli je léto v plném proudu, spousta z nás má dovolenou ještě pořád před sebou. Tato skutečnost se týká třeba těch, kterým vedení nařídilo výběr dovolené v pokročilejším stádiu léta nebo těch, kteří mají flexibilní zaměstnání a v této souvislosti můžou pružně reagovat na super last minute zájezdy. Pokud patříte do některé z výše jmenovaných skupin, ten pravý letní odpočinek vás s největší pravděpodobností teprve čeká.

Velké množství z nás – a řekněme si upřímně – jde především o muže, nechávají balení kufrů až na poslední chvilku. To dámy jsou v tomto směru daleko zodpovědnější. Vesměs tak týden, či dva před samotným odjezdem na dovolenou totiž zjistí, že ve své podstatě nemají jeden z nejdůležitějších kousků oděvu – padnoucí plavky. Jak se k tomuto problému postavit? Rozhodně neházet flintu do žita. Jednodílné dámské plavky s atraktivní sezónní slevou již k dnešnímu dni nakoupíte v nákupních centrech ve svém okolí. V případě, že vás obcházení načančaných výloh a postávání před přeplněnými kabinkami moc nebaví, není nic snazšího, než se zaměřit na internetové e-shopy, které se svou obsáhlou nabídkou letních plavek takřka praskají ve švech.

Letošní sezóně dominují hlavně sexy dámské bikiny. Vedle rozhodně nešlápnete, ani v případě, že si vyberete sexy bikiny jednobarevné, či s atraktivním potiskem nebo jinými aplikacemi. Velmi originálně vypadají také dvoudílné bikiny se šněrováním za krkem anebo s dobře vypadajícím překrouceným vrchním dílkem. Z barviček se pro letošní sezonu hodí křiklavě oranžová, zelená, růžová a žlutá. Pokud nechcete v davu svítit do dálky, vsaďte na střídmější barvičky a podívejte se po plavkách běžových, hnědých, zlatých nebo jiných zemitých barvách.

Zajímáte-li se o levné letní plavky, obsáhlou nabídku objevíte v už zmíněných internetových e-shopech. V těchto e-shopech ale důkladně zkoumejte tabulku velikostí. Po již uskutečněném online nákupu je totiž případná reklamace zboží nemožná.

Comments are closed