Dámské legíny – skvělý doplněk i pomocník sebevědomé ženy

Ne, že by byly elegantní dámské legíny něčím docela neokoukaným a novým. Móda, ve které sehrávají tyto oblíbené kousky oděvu prim, se neustále opakuje. Pokud pořádně prozkoumáte šatní skříň své maminky a v mnohých případech i babičky, zaručeně na tento oděvní skvost narazíte. Čím jsou ale elegantní legíny tolik specifické a proč si získaly popularitu po celém světě? Primárním důvodem je specifický materiál, ze kterého jsou legíny vyrobeny. Na rozdíl od obyčejných kalhot nebo jeansů mohou legíny udělat s vaší postavou opravdové zázraky. Máte nějaké to kilo navíc? Trápí vás větší boky? Všechny tyto a spoustu dalších nedostatků můžou legíny vizuálně odstranit – nebo alespoň minimalizovat.

Patříte-li mezi milovnice nejnovějších oděvních trendů, zkuste originální barevné kreace legín. Trendy lesklé legíny se mohou pochlubit různými zajímavými kombinacemi, ze kterých si stoprocentně vybere i ta nejnáročnější slečna. Necítíte se v samotných leginách dvakrát dobře? Není nic lehčího, než je doplnit o kratší minisukni, či pohodlné kraťasy. Vámi vytvořený outfit zaručeně nenechá nikoho ve vašem okolí chladným.

Vybírat si můžete legíny v celé škále barev, odstínů i vzorů. Držet se rozhodně nemusíte ani nudné černé barvy, experimentujte, zkoušejte a pořiďte si legíny s hadím nebo tygřím vzorem, vysoce lesklé legíny nebo legíny imitující pravou kůži. Pokud chcete být vskutku in, zaměřte se na naprostý boom současnosti – okouzlující Galaxy legíny. Jedná se o speciální druh s vesmírným potiskem, který poprvé odhalil slavný módní návrhář Christopher Kane. Okamžitě po odhalení šla tato kolekce doslova “na dračku”.

V poslední době je možno narazit na specifický druh legín – tzv. jeggins. Jak už samotný název oděvu napovídá (spojení slov leggins a jeans), jedná se o speciální módní doplněk, který si z obou kousků oblečení přivlastnil jen to nejlepší. Jeggins jsou charakteristické klasickým pohodlím legín a neokoukaným vzorem džínů. Samozřejmě, že i „jegíny“ si můžete vybírat z několika barevných odstínů.

Comments are closed