Biela kraľuje tejto jari – novinky z Designer Outlet Parndorf!

Štýlové privítanie jari s Designer Outlet Parndorf
Módna jar boduje jednoduchou eleganciou
Jar nám tento rok odhalí aj svoju jemnú stránku: harmonické biele a krémové tóny, elegantné strihy a kvalitné látky sa postarajú o príjemný vstup do teplejšieho ročného obdobia. U mužov bodujú hlavne rovné línie „Wall Street Look“. Z každého muža sa razom stane džentlmen – perfektne ušité obleky, klasické kožené topánky a kvalitné doplnky. U detí sú trendy jari v krikľavejších farbách: pestré farby, vzory, pásiky a kvety prinesú do každej detskej skrine zábavu a radosť.
Všetky jarné trendy tých najlepších dizajnérov nájdete už teraz v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf – a to vždy o 30% až 70% lacnejšie. Okrem toho nájdete všetky aktuálne trendy a štýly na: www.designer-outlet-parndorf.at.
Biela je tohto roku kráľovnou farieb – niet sa čo čudovať, svoje stále miesto obhajuje už desaťročia: či už elegantne v kancelárii, ležérne vo voľnom čase alebo oslnivo pri večernej príležitosti – v bielej farbe vždy bodujete. Čo takto napríklad kožená taška krémovej farby značky Baldinini od € 239,- (predtým € 389,-). Biele úpletové šaty značky Armani budú vašim letným spoločníkom pri rôznych príležitostiach – nájdete v Designer Outlet Parndorf od € 222,- (predtým € 370,-).
Jarný trend pre mužov: uhladený „Gentleman-Look“
Tohtoročná jar kladie u pánov dôraz hlavne na: dokonalosť strihov, kvalitné materiály a bezchybné doplnky. Tzv. „Wall Street Look“ je trendy aj po práci! Každý muž zanechá dobrý dojem napríklad koženou aktovkou značky Aigner. V žiadnom šatníku by nemala chýbať ani červená kockovaná košeľa značky Seidensticker od € 34,95 (predtým € 69,95).
Pestrá, krikľavá a neprehliadnuteľná: taká je jarná detská móda
Detská móda sa aj tento rok riadi vlastnými pravidlami – veď naši najmenší si žiadajú pestrosť a farebnosť! Napríklad pruhované šaty značky Desigual sú typickým príkladom na udržanie dobrej nálady. Vašim obľúbeným kúskom sa možno stane i červené tričko s obrázkom rýb značky Petit Bateau.
McArthurGlen Designer Outlet Parndorf
McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v auguste 1998 – príliv návštevníkov sa odvtedy nezastavil. Tohto roku oslavuje Designer Outlet Parndorf už svoje 15. narodeniny. Vo fiškálnom roku 2011/2012 Designer Outlet Parndorf privítal celkom 4 milióny návštevníkov. V 170-tich obchodoch nájdete medzinárodné návrhárske značky až o 30 až 70 % lacnejšie. Designer Outlet Parndorf momentálne ponúka 1350 pracovných miest a stal sa tak najväčším zamestnávateľom v regióne.
Bližšie informácie nájdete na: www.designeroutletparndorf.at
McArthurGlen
S trhovým podielom takmer 21 % (Zdroj: Ecostra) a 75 miliónmi návštevníkov ročne sa McArthurGlen stal popredným developerom a prevádzkovateľom dizajnových predajní v Európe. Portfólio McArthurGlen zahŕňa 21 outletových predajní v Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Taliansku, Holandsku a Veľkej Británii.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat