Trička s potiskem

Chcete být originální a nosit to, co nemá na sobě každý druhý? Navštivte unikátní laboratoř na trička s potiskem! Internetový obchod TrikoLab.cz nabízí unikátní motivy od umělců z celého světa na tričkách a mikinách.

Trička s potiskem v limitovaných edicích!

TrikoLab.cz přišel s novým způsobem prodeje triček v ČR. Nabízí trička a mikiny s potiskem v limitovaných edicích. Celý tričko obchod funguje tak, že designér může do části hlasování nahrát svůj unikátní motiv. Následně dochází k hlasování lidí o design, který se má objevit v prodeji na hlavní straně TrikoLab.cz. Do hlasování může svůj motiv vložit každý. Motiv však musí být zajímavý a hlavně originální. Pokud motiv postoupí do prodeje, je zde jen po určitou dobu. Po tuto dobu si jej mohou lidi zakoupit. Po uplynutí časového intervalu již nebude možné trička s potiskem ani mikiny zakoupit. Za každý prodaný kus získá umělec odměnu 50Kč za každý prodaný kus.

Jak se na trička a mikiny tiskne?

Motivy se na trička tisknou metodou sítotisku. Jedná se dosud nejkvalitnější technologii potisku, kterou používají i velké světové firmy.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat