Nabídka Led žárovky GU10

 

Úsporné žárovky, především moderní a úsporné led žárovky jsou hitem posledních let. Není to však jen jakási módní záležitost. Jde o velice efektivní a nanejvýše potřebný vynález, který změní postupně názory lidí na osvětlení. I náš internetový obchod LED-žárovky-pásky.cz přichází se stále novějšími typy úsporných led žárovek.

Nejprodávanějším typem úsporných žárovek jsou v současnosti led žárovky GU10. Jedná se o úsporné žárovky, vlastně bodovky, které pasují do podhledových rámečků se sklem i bez skla a lze jimi nahradit původní halogenové žárovky. Led bodovky GU10 s roptylem světla 120 stupňů, které si můžete pořídit v našem internetovém obchodu, můžete bez obav instalovat především do podhledových bodových svítidel, která mají objímku GU10. V případě, že uvažujete o instalaci podhledových bodovek, můžete u nás zakoupit také příslušné patice GU10. Pokud vám vyhovuje některá naše led bodovka GU10, ale ve svém svítidle máte závit E14 nebo E27, můžete u nás zakoupit i příslušné redukce.

Může se zdát, že počáteční investice vložená do zakoupení led žárovky GU10, je příliš vysoká. To je ovšem dojem a pocit vyvolaný zatím malou zkušeností s těmito výrobky. Zkuste sečíst všechny přednosti, které mají například velice úsporné led žárovky GU10 a porovnat je s vlastnostmi klasické žárovky. Především je hlavní výhodou a předností led žárovky GU10 její mnohonásobně delší životnost, takže za dobu její životnosti byste jistě byli nuceni vyměnit několi klasických žárovek a navíc propálili mnohem větší dávku elektrické energie. Led žárovky GU10 mají totiž velice nízkou energetickou náročnost. Další skvělou výhodou led žárovky GU10 je bezlimitní startovatelnost, takže se led žárovky GU10 ideálně hodí do místností, kde musíte velice často rozsvěcet a zase zhasínat a navíc zde velmi intenzivně svítit.

 

Comments are closed