Hrozíte sa daňového priznania?

Jednoduché či podvojné účtovníctvo dokáže nejednému majiteľovi firmy vytvoriť vrásky na čele. Stresu sa dokonca nevyhnú ani neziskové organizácie. Pridajte k tomu spracovanie miezd či výpočet miezd a z príjemného podnikania sa stáva nočná mora.

Dane nemá nikto rád. Podnikanie je účtovníctvom zbytočne zaťažované. Podnikatelia namiesto podnikania sa musia zaoberať rôznymi číslami, papiermi, výpočtami a formulármi.

Dane sa však platiť musia. Na tom sa nedá nič zmeniť. Šikovný podnikateľ však dokáže platenie daní minimalizovať a najmä zbaviť sa problémov spojených s účtovníctvom. Riešenie sa nazýva daňové poradenstvo, respektíve presunutie účtovníctva na externú firmu.

Daňové poradenstvo od spoločnosti H&S CONSULTING s. r. o.

Daňové poradenstvo Bratislava od spoločnosti H&S CONSULTING s. r. o.  vám uľahčí nielen podnikanie, ale aj bežný život. Spoločnosť H&S CONSULTING s. r. o. pomohla s daňami už stovkám firiem. Zistite, kde môžete ušetriť aj vy. Je to jednoduché.

H&S CONSULTING s. r. o. je špecialista na dane a účtovníctvo.  H&S CONSULTING s. r. o. je účtovníctvo Bratislava, je spoľahlivá spoločnosť, ktorá dokáže dotiahnuť veci dokonca.

Firma však okrem daňového poradenstva ponúka aj množstvo doplnkových služieb. Medzi ne patrí napríklad SWOT analýza, konzultácie pri implementácii podnikového informačného systému, analýzu podnikateľského zámeru, spracovanie kalkulácie výrobkov, služieb firmy, oceňovanie a tak ďalej.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat