Autocentrum a autorizovaný prodejce vozů

 

Každý z nás touží po automobilu, který bude dobře vypadat, rychle jezdit, který bude bezpečný a také nenáročný na spotřebu. Bohužel většina z nás si takový automobil nikdy nepořídí. Důvodů může být mnoho, ale obvykle je hlavním z důvodů nedostatek financí. Tento problém řešit nemusíte pokud navštívíte autocentrum Kreans. Autocentrum kreans je autorizovaným prodejcem vozů Hyundai, Ford a Mitshubishi. Od každé z těchto tří značek nabízíme ty nejlepší modely.

Pokud na nové auto peníze nemáte, tak vám zařídíme takový způsob financování, aby jste mohli nové auto pohodlně splácet.

K dispozici máme sice nová auta, ale najdete u nás i předváděcí vozy, které nabízíme za zvýhodněné ceny. Dále u nás máme i ojeté vozy, tentokrát už nejenom značek Mitsubishi, Ford a Hyundai, ale i mnoho dalších. Kromě prodeje aut je naše autocentrum široko daleko známé i svými dalšími službami, mezi které patří autodoprava. Dokážeme převážet jakýkoliv náklad kam budete chtít. Kromě autodopravy je to ještě čerpací stanice, autoservis a nechybí u nás ani půjčovna aut. Chtěli by jste si půjčit vůz? Tak nás stačí navštívit. Velkou výhodou je také naše velké pokrytí v severních Čechách. Nenacházíme se pouze na jednom místě, ale najdete nás v Děčíně, dále v Ústí nad Labem a také v Bohušovicích nad Ohří. Pokud nás navštívíte, tak se můžete spolehnout na zcela čistě profesionální přístup a také na profesionální a kvalitní služby, které poskytujeme. Pokud si u nás nějaký vůz zakoupíte, tak se vám dostane takové péče jako nikdy předtím. Vybírejte si z nejlepších modelů aut, jako například Mitshubishi Lancer, Mitsubishi Pajero, Ford Mondeo, Hyundai i30 a mnoho dalších.

Comments are closed