Vánoční dárky pro mámu, tátu i děti

Moderní elektronické přístroje nejsou jen užitečné, ale často i krásné. Pokusili jsme se pro vás vybrat tipy na dárek pro každého člena rodiny – a to tak, aby ho dárek nejen potěšil, ale aby také udělal váš domov hezčím a příjemnějším.

Pro otce: stylová televize

DesignLine je první cenově dostupná řada televizí. Tyto LED televize jsou navržené zvláště pro nízké skříňky v obývacích pokojích, mají totiž mírný sklon šesti stupňů a poskytují maximální komfort při sledování ze všech úhlů. Elegantní ultratenké bílé provedení v kombinaci s broušeným kovem a sklem uspokojí všechny vaše smysly, jelikož je příjemné na dotek i na pohled. Technologie Ambilight, která zvětšuje obraz do dvou stran, spolu se skleněnou obrazovkou vytváří dojem, že se obraz spolu s celou televizí lehce vznáší ve vašem pokoji. Televize je dostupná ve standardních velikostech, ale i v menších rozměrech 56 cm (22”) na 66 cm (26”), a tak se perfektně hodí i do menších bytů, dětských pokojů, nebo ložnic. Spolu s ojedinělým designem jdou ruku v ruce nejmodernější technologie Philips, jako pasivní Easy 3D či Smart TV. 42“televizor DesignLine (42PDL7906H) pořídíte za 29 990 Kč.

Pro syna: tablet pro práci i zábavu

Tablety dnes mění svět – a je jen málo teenagerů, kteří po nich netouží. Problém je většinou cena, díky které si rodiče koupi rozmyslí. Společnost Lenovo přišla letos s tabletem IdeaPad K1, který je pro „běžné“ uživatele naprosto ideální. Cena tohoto užitečného přístroje začíná na 9888 korunách, barevné provedení je jen o málo dražší. Tablet je vhodný na přehrávání hudby, dívání se na filmy a hodí se i na cestách. V základním vybavení je několik her a praktických aplikací. Pro ty, co mají rádi technické detaily: K1 je vybaven operačním systémem Android 3.1 a má dvoujádrový systém Nvidia Tegra 2 s 1GB operační pamětí.

Pro mámu: televize do koupelny

Více se múžete dočíst v celém článku Vánoční dárky pro mámu, tátu i děti. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Vánoce přicházejí.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat