Vanda (58): „Zvedněte mi sebevědomí!“

Pochází z Liberce a už delší dobu není spokojená s tím, jak vypadá. V dnešní době, kdy se podle ní klade velký důraz na mladistvý a upravený vzhled, by potřebovala vylepšit a zvednout sebevědomí.

Pracuje jako pokladní a doplňuje zboží v supermarketu. Má přítele a dospělou dceru, která studuje vysokou školu. Ráda čte horory a mysteriózní literaturu a její slabost jsou i animované pohádky. Vaření a pečení patří k jejím nejoblíbenějším činnostem (a jak sama přiznává, je to vidět…). Právě na internetu často hledá nové recepty (tak ostatně narazila i na naše proměny) a prý se jí nikdy nepodaří uvařit jedno a to samé jídlo dvakrát stejně.

Před proměnou…

Proměňujeme…

Nastupuje kadeřník

Vlasy: Barbora Packová www.5thavenue.cz

K opravdu krátkému střihu jí chyběla odvaha, i když cítila, že by to mohlo být to pravé… Ale v den proměn souhlasila s radami naší kadeřnice.

Smývání barvy z vlasů spojené s malou masáží hlavy si Vanda náležitě užívala.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Barbora Packová www.5thavenue.cz

Vizážistka použila rafinovanou kombinaci béžových a hnědých očních stínů.

Pomocí korigujícího make-upu s rozjasňovačem pleti a světlejšího růžového odstínu na rty s leskem se Vanda úplně rozzářila.

Po proměně…

A co na proměnu říkala Vanda?

„Výsledek proměny mě mile překvapil.“

Líčení – použité přípravky

Více se múžete dočíst v celém článku Vanda (58): „Zvedněte mi sebevědomí!“. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Proměny.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat