Tiskárna Espace Graphic

Tiskařská společnost Espace Graphic, která se ve Francii nedaleko Paříže specializuje na tisk vysoké kvality, požadovala vybudování nových prostor, neboť ty stávající s rozvojem společnosti začaly být malé pro zaměstnance i pro všechno vybavení. Stavbu na místě prováděl zkušený a kompetentní partner Astronu, A2P Ingénierie.

Aby došlo k vytvoření adekvátních prostor pro tiskařské stroje a další ultramoderní zařízení, byla postavena výrobní hala na ploše 780 m2, která díky modernímu pojetí stavby nemá žádné vnitřní sloupy. Díky tomu zákazník získal flexibilní prostor pro uspořádání přístrojů a pracovišť a zároveň prostředí podporující kreativní pracovní atmosféru. Mimořádný je i vzhled budovy, neobvyklý a elegantní. Vnější stěna montované haly je opláštěna černými panely Sinutec v kombinaci s nádherně hřejivými dřevěnými prvky. Tato kombinace nabízí důstojné přivítání všem návštěvám.

Specifika výrobních hal

Nejen administrativní budovy a komerční prostory, ale i průmyslové a výrobní haly se mohou lišit jedna od druhé v závislosti na individuálních potřebách investorů. Například průmyslová pekárna potřebuje zcela jinou budovu, než tiskárna nebo prodejce automobilů. Plánování optimálních pracovních procesů je možné pouze tehdy, když celá výrobní hala vyroste na základě návrhu, který s procesy počítá. Dostatečné množství denního světla, optimální izolace a dobré vnitřní klima přispívají k tomu, aby byla celá stavba nákladově efektivní a ekologická.

Ocelové haly Astron

V posledních 50 letech jsme svou prací v Astronu usilovali o jediný cíl: trvale zlepšovat své schopnosti a znalosti v rámci toho, čemu dnes říkáme zjednodušení stavění. Cesta, kterou jsme si zvolili, abychom zákazníkovi nabídli vyšší hodnotu, je založena na kvalitě, blízkosti a službě, která využívá ocel jako ústřední téma.

Budováním filozofie společnosti založené na základě hodnot “čistoty a pořádku”, silného podnikání a rychlých rozhodnutí byly vytvořeny podmínky pro obchodní model, který zahrnoval efektivně organizovanou výrobu, vysoce moderní distribuci spolu s průběžnými inovacemi a neustálým uvědomováním si potřeb a přání našich zákazníků.

Hodnoty Astronu jsou založeny na třech klíčových heslech: Zjednodušení stavění, Praktičnost a Čistota a pořádek, které platí dnes stejně jako v celé naší dlouhé historii.

 

 

Comments are closed

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich