Silvestrovský sex: Proč nás pod vlivem alkoholu víc baví?

Sex pod vlivem alkoholu může být uvolněnější a divočejší. Má ale i negativa – partner může mít problém s erekcí či orgasmem a vám může být druhý den špatně.

Diskutujte: Máte radši sex pod vlivem alkoholu, anebo ve střízlivém stavu?

Mohlo by vás zajímat: Test: Vy a alkohol nebo Nepiju, nekouřím… A budím se s kocovinou

Hana (35): Divoký sex díky alkoholu

„V sexu jsem byla vždy spíš konzervativní, styděla jsem se a všechno kromě klasického milování jsem v posteli odmítala. Na Silvestra jsem ale popila trošku více a najednou jsem se cítila mnohem uvolněnější, bez zábran.

Nestyděla jsem se, poprvé jsem se mohla pořádně odvázat. Přítel byl ze mě nadšený. Prý jsem byla jak vyměněná. Oba jsme si to maximálně užili a od té doby si před sexem vždycky dám skleničku.“

KAFE.cz zjistilo: Alkohol uvolňuje zábrany a umí zvýšit sebevědomí. Nesmí se to s ním ale přehánět, jinak to nemusí dobře dopadnout…

6 % žen pije před sexem vždycky

? 75 % žen si potřebuje dát skleničku alkoholu, aby si milování užilo naplno.
? 6 % žen nemá sex za střízlivého stavu nikdy.
? 40 % žen se opilo před prvním milováním.

Zdenka (27): Největší trapas v posteli

„Nejhorší trapas, jaký se mi v posteli stal, jsem zažila loni na Silvestra. Byli jsme s přáteli v chatě na horách a výborně se bavili. Samozřejmě jsme si hojně dopřávali alkoholu. Od začátku se mi líbil jeden muž, ani já jsem mu nebyla lhostejná. Když přišla půlnoc, měli jsme hodně upito a začali se líbat. Víc si nepamatuji.

Silvestrovský sex: Proč nás pod vlivem alkoholu víc baví?

Více se múžete dočíst v celém článku Silvestrovský sex: Proč nás pod vlivem alkoholu víc baví?. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Sex a vztahy.

Leave a Reply