Příběh: Manželova žlutá přítelkyně

Vzhledem k tomu, že máme docela malý byt, nejsem z toho zrovna dvakrát odvázaná, ale co byste neudělali pro blaho své rodiny a manžela obzvlášť, že?

Při každé hádce na něj vytáhnu jeho akvárka a on moje boty, o které prý permanentně v předsíni zakopává. Když si to všechno navzájem omlátíme o hlavu, uklidníme se, a s úsměvem jde všechno dál.

Žluté nadělení

Jednou při uklízení jsem si na stojanu všimla nového malého akvária. Nevěnovala jsem tomu žádnou zvláštní pozornost, protože mít sedm vodních světů nebo osm je už v podstatě jedno.

Každopádně je to hodně a já se musím smířit s tím, že můj manžel je zanícený chovatel všech těch slizkých tvorů s vypoulenýma očima. V duchu jsem si tedy řekla: počkej, ty sis koupil další akvárko, tak já si koupím nové lodičky.

Druhý den přibyla v nádržce voda, nějaký kořen a vodní rostlinka s velkými listy. Další den se tam hýbalo cosi žlutého. Podívala jsem se zblízka a nevěřila jsem svým očím!

Proboha, ten chlap už neví co by! Vždyť je to žába! Neumím si představit šílenější kombinaci barev než je žlutá žába s modrým břichem a červenýma očima.

Byla to pořádná samička, která kdyby mohla, tak schlamstne i mě. Byla neskutečně žravá, čímž chvílemi připomínala mě, když se nemůžu nasytit manželovy vynikající hráškové polévky.

Nechtěla s ním nic mít

Muž mi přítomnost žlutého zvířete odůvodnil tím, že se rozhodl chovat žáby, že už má pro tu „sladkou princezničku s hebkou kůžičkou“ vyhlédnutého partnera a že bude jejich potomstvo prodávat do akvaristik.

Mám prý být v pohodě, protože on to má důkladně promyšlené. Paráda! Nádhera! V bytě se mi budou rozmnožovat a kvákat žáby a já mám být v klidu!

S tím bych se nesmířila ani kdyby mi koupil vagon bot. Když můj partner přinesl domů vyhlédnutého žabího prince, jeho nevěsta se k ničemu neměla, přehlížela ho jak hladinu rybníka.

Manžel chodil nešťastně sem a tam kolem akvária a pomalu se smiřoval s tím, že malé žabky asi nebudou. Při jedné z našich pravidelných hádek jsem si neodpustila poznámku, že by té žabičce mohl k potomstvu pomoct on, když ho to tak šíleně trápí.

Nemusím vám říkat, že jsme pak měli týden tichou domácnost. Muž se totiž urazil.

Hned tě umeju

Jednou v noci, když už jsme oba slastně spali, mě vzbudily nějaké zvuky z obýváku. Byly duté, pravidelné, jako když kapou velké kapky na plovoucí podlahu.

Více se múžete dočíst v celém článku Příběh: Manželova žlutá přítelkyně. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze stejné kategorie.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat