Piercing jazyka není pro každého

Propíchnutí jazyka, rtu či brady bývá populární především u skalních přívrženců piercingu. Pro ty z vás, kteří nemají ještě dostatek zkušeností, uvedu pár poznámek, které snad pomohou rozhodnout se. Nejdříve nutno podotknout, že piercing jazyka nedoporučuje 10 z 9 zubařů 🙂 Protože piercing naráží na zuby, poškozuje sklovinu a při delším působení nebo nárazech hrozí I odlomení části zubu.

Dalším problémem, který se může vyskytnout, může být spolknutí – což v lepším případě znamená ztrátu pouze “pár korun” za nákup nového piercingu, v tom horším pak střevní potíže nebo i poškození střeva a následujícího pobytu v nemocnici.

Ze začátku se také připravte, že propíchnutí způsobí malé artikulační problémy, ale rychle si zvyknete. Potom bych doporučila ústní vodu při čištění zubů, protože zde je hygiena velice důležitá a kartáčkem nejen, že se pořádně nedostanete k pročištění vpichu, ale můžete se i zranit.

Abych jen neodpuzovala, spousta lidí si jazyk nechává propíchnout pro lepší zážitek partnera při orálním sexu – kdo nezkusil, neví, oč přichází!

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat