Oblečení na kolo – cyklodresy

Cyklo oblečení je v dnešní době pro sportovce téměř samozřejmostí. Není jen praktické, ale i různých designových provedení a barev. Cyklodresy se postupem času staly velmi oblíbenými nejen u závodních cyklistů, ale i u cyklistů rekreačních. Mají totiž spoustu výhod, které ocení pravidelní i příležitostní sportovci. Jejich střih nebrání pohybu, ale právě naopak volný pohyb umožňují a to je při jízdě na kole více než potřebné. Dresy na kolo také udrží tělo v suchu a vy se budete cítit dobře i při vysoké zátěži v náročném terénu a parném počasí.
Jelikož nikdy nevíte, jaké Vás na kole zastihne počasí, je dobré mít dresy na kolo s dlouhým i krátkým rukávem. Nabízíme také cyklodresy pánských a dámských střihů. Obojí jsou šité z prodyšných materiálů a tím pádem dochází k maximálnímu sání potu. Jejich prodyšnost zaručí pocit pohodlí a zaručí sportovci maximální komfort. Dresy na kolo mohou mít různě dlouhé zipy, které zajistí optimální ventilaci. Mnohé z nich mají na zadní straně také praktické kapsy na nezbytné drobnosti. Zvolte si cyklodres také podle příležitosti, na kterou jej potřebujete. Střihy jsou například volné, závodní nebo tréninkové. Dobře Vám tedy poslouží na běžných výletech i při sportovních závodech. Dres na kolo ale neposlouží jen při venkovních vyjížďkách. Dobře jej využijete také na spinningu.
Dresy na kolo jsou ušity do střihů, na které Vám skvěle padnou cyklobundy. Zužitkujete je při zhoršených klimatických podmínkách. Ochrání Vás proti dešti i větru a budete si i tak moci užívat vyjížďku bez nepříjemných pocitů chladu. Mnohé z nich mají odepínatelné rukávy a během chvíle z nich uděláte cyklovestu. Aby Vaše oblečení na kolo bylo kompletní, využijte také nabídky cyklokraťasů do parných dnů a cyklokalhot při nižších teplotách.

Comments are closed