Nevíte jakou dlažbu, či obklad použít

Nevíte jakou dlažbu či obklad si pořídit do svého domova? Podívejte se, co svět keramické dlažby a obkladů nabízí.
Keramická dlažba obklady jsou stále vyhledáváním produktem v oblasti bytového designu a architektury. Současní výrobci keramických produktů nabízejí neustále nové série, které jsou vyrobeny v souladu s nejmodernějšími trendy a styly a vynikají špičkovou kvalitou. Nabídky jsou opravdu rozsáhlé a není snadné se v nich orientovat. Proto jsme pro vás připravili profesionální stránky Studio koupelen. cz, které vám poskytnou veškeré informace a ukázky realizací, jež vznikaly za spolupráce s významnými designéry a architekty. Nabízíme vám série významných výrobců keramické dlažby a obkladů, jako je Rex, Imola, Atlas Concorde, Vogue, Marazzi, Rako, Armonie by Arte Casa a mnoha dalších. Tyto realizace, vznikaly často za spolupráce s nejlepšími návrháři a architekty a jsou cenným zdrojem inspirace. Prohlédnout si je můžete v kapitolách Fotogalerie koupelen, a také ve Fotogalerie kuchyní, Fotogalerie interiérů a Fotogalerie exteriérů. Jednotlivé série a jejich realizace jsou odborně popsány, můžete se tam dočíst nejen o jaký druh produktu se jedná, ale i do jakých prostorů je vhodný. Zajímavé jsou také případné komentáře a reakce zákazníků, jejichž názor vám může při rozhodování pomoci.
Nevíte v jakém stylu si zařídit koupelnu, kuchyní, nebo jiný prostor v interiéru či exteriéru? Nebo naopak víte, a zajímají vás poslední novinky a nabídky? Pak pro vás máme kapitolu Fotogalerie stylů, která nabízí přehled nejžádanějších trendů současnosti. Trendem posledních let je návrat k přírodě, a nejinak je tomu i ve světě keramické dlažby a obkladů. Imitace přírodních produktů je nejlepší možností, jak šetřit naši přírodu, a přitom si pořídit stejně kvalitní a identický produkt. Současní výrobci keramických produktů nabízejí nádherné a dokonalé imitace dřeva, kovu, mramoru, kamene a betonu v nespočet variantách barev, povrchů a velikostí. Stále rostoucí popularitu zaznamenává tzv. velkoformátová dlažba a obklad, která vyniká špičkovou kvalitou, jednoduchou a rychlou pokládkou s minimem spár. Opticky tak vznikne jednolitý celek, který i malý prostor zvětší, a který se dobře udržuje a čistí. Oblíbené jsou také mozaiky j, které už po staletí prochází neustálým vývojem. Dnešní vzory mozaik nepatří už jen do koupelen, ale díky svým novým tvarům, barvám a materiálům vyniknou také jako dekorační prvek v celém bytovém interiéru. Těm, kteří dávají přednost osvědčeným a půvabným vzorům s patinou starých časů, doporučujeme kapitoly Historická dlažba a velmi oblíbenou sekci zvanou Cotto dlažba.
Na stránkách Studia koupelen. cz najdete také informativní články, týkající se netradičních řešení koupelen, či sérií, nebo odborných rad týkající se pokládky. Keramická dlažba a obklady jsou díky své stále nadstandardní nabídce, špičkové kvalitě a vysoké životnosti vyhledávány vzrůstajícími řadami zákazníků celého světa. Věříme, že naše stránky Studio koupelen.cz budou pro vás přínosem a zdrojem ucelených informací.

Comments are closed