Meteostanice dohlídne i na zálivku květin

Zlobí vás nevypočitatelné počasí? S meteostanicemi Hyundai už nezmoknete, protože si budete počasí předpovídat sami! Meteostanice Hyundai zobrazují kromě venkovní teploty také teplotu uvnitř místnosti, vlhkost vzduchu, barometrický tlak, některé modely také východ a západ Slunce a Měsíce, fáze Měsíce a speciální meteostanice mají i další jedinečné funkce. Třeba meteostanice s větroměrem, meteostanice s fotorámečkem nebo meteostanice se zahradnickou funkcí, která navíc hlídá zálivku vašich květin. Ať už se jedná o speciální meteostanice, klasické modely, nebo barevné varianty vhodné do moderních barevně sladěných interiérů – meteostanice Hyundai jsou ideální i praktický doplněk interiéru nebo dárek opravdu pro každého. A nyní navíc ke každé meteostanici Hyundai nad 1000 Kč získáte i praktický dárek v podobě skládacího deštníku Hyundai. Když meteostanice ukáže „déšť“ – stylový skládací deštník v kabelce budete mít vždy po ruce.

Odborníci mohou vsadit na meteostanice Hyundai WS 2011 s větroměrem. Meteostanice nabízí opravdu reálný pohled na to, jak je venku, protože dokáže změřit rychlost větru. Sami nejlíp víte, že je rozdíl, když při dané teplotě fouká ostrý vítr, nebo je bezvětří. Je to velký rozdíl, i když je venkovní teplota v obou případech stejná. I tuhle, tak zvanou „pocitově vnímanou teplotu – Wind Chill“ dokáže meteostanice změřit. Inu, není zima jako zima.

Pro cestovatele Hyundai nabízí meteostanici WS 2194 s připojením k internetu. Meteostanice nabízí čtyřdenní předpověď počasí z profesionálních webových stránek a s možností zacílit předpověď přímo dle vaší lokace. Na výběr jsou města v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Japonsku.

Více se múžete dočíst v celém článku Meteostanice dohlídne i na zálivku květin. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Interiéry.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat