Jedinečná online súťaž každý týždeň

Súťaže na internete sú veľmi obľúbené a zákazníkmi vyhľadávané. Málokedy sa ale súťaží o tak hodnotné ceny, ako v našej tombole. Naša jedinečná tombola online prináša jedinečné výhry každý týždeň a to úplne zadarmo. Naša tombola, alebo súťaž o ceny ak chcete, posúva online súťaže na vyššiu úroveň.
Každý týždeň máte možnosť vyhrať jednu z rôznych hodnotných cien. Stačí len pozrieť sa na naše stránky a vybrať si jednu z možných cien. Po výbere ceny a kliknutí na ňu stačí už len vyplniť pár základných údajov a zadať svoj mail. Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru, môžete odporučiť našu súťaž svojim známym a zadať aj ich maily. Nielen, že týmto rastie aj Vaša šanca na výhru v tombole, ale ešte dáte šancu na výhru aj svojim známym.
Pýtate sa ako to, že je všetko zadarmo a ceny sú napriek tomu zaujímavé? Máme medzi predajcami spoľahlivých partnerov, ktorí nám dodávajú tovar do našj tomboly – súťaže. Čím viac bude súťažiacich, tým hodnotnejšie ceny budú v tombole. Registráciou na našich stránkach a prihlásením sa do súťaže nič neriskujete, snáď jedine to, že vyhráte jednu z uvedených cien. Losovanie prebieha každý týždeň.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat