Exklusivní rozhovor s Bradem Pittem. Čtěte!

Brad Pitt. Motto jeho nejnovějšího filmu Moneyball zní „člověk, který změnil všechno“ a tenhle herec ho vzal beze zbytku za své. Proč se za žádnou cenu nevrací zpátky a za co podle svých blízkých skončí v pekelném ohni?

Diskutujte: Líbí se vám Brad Pitt? A myslíte si, že se nakonec s Angelinou ožení? Jaký máte filmový idol?

Následující rozhovor poskytla hollywoodská hvězda redakci časopisu Marie Claire, která vychází i v České republice. Její aktuální číslo je nabité zajímavými informacemi a osobnostmi (kromě Brada Pitta je mezi nimi například také manželka Toma Cruise Katie Holmesová). V příbalu získáte jako dárek luxusní diář.

Brad Pitt přijel do karibského letoviska Cancún v Mexiku se svými syny Maddoxem a Paxem. Dětem nemusel nikdo ukazovat, kudy k bazénům a na pláže, protože už je sem loni spolu se sestrami Shiloh a Zaharou vzala matka. Tehdy se děti držely spíše pospolu, tentokrát však kluci odběhli s partou kamarádů. Zdolávají vlny na nafukovacím člunu, sjíždějí tobogany v akvaparku, a já si tak můžu nerušeně popovídat s jejich otcem. Brad je klidný, šťastný a neustále se usmívá. Přitom se mu objevují nezaměnitelné dolíčky ve tvářích.

Vaše děti se chovají jako andílci. Jste na ně hrdý?

Cože, moji kluci? Všichni rodiče jsou na své děti hrdí. Od chvíle, kdy jsou se mnou, se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě.

A to jen tak, nebo kvůli něčemu konkrétnímu?

Každý den strávený s nimi se odehrává něco neobvyklého. Jsem pyšný už na to, že jsou dnes tady se mnou. (smích)

 

Dnes jsem se nimi koupala v bazénu. Jak se vám daří se z takové tlupy nezbláznit? Tím, že se nezabýváte malichernostmi? Angelina říkala, že vám píše poznámky o tom, co je třeba říct, udělat, nakoupit, připravit. Je to pravda? (smích)

Ano, v naší rodině všechno organizuje ona a docela se jí to daří. Možná právě díky tomu se nikdy nezblázníme.

Přiznejte barvu. Panuje ve vaší rodině chaos?

Asi vám to bude připadat divné, ale já mám chaos docela rád. Samozřejmě nemůže být extrémní a měl by zůstat pod dohledem. Když kolem panuje klid a mír, začíná mi pak trocha nepořádku chybět. Když se v takové chvíli zhluboka nadechnu a uklidňuju se, často si pro sebe říkám: „No konečně!“ Jenže do půl hodiny se přistihnu, že něco postrádám – právě ten zmatek. Mám rád dětské dovádění, neustálé pobíhání sem a tam, křik, šarvátky. Líbí se mi, když některé z dětí vběhne přímo do zdi nebo křičí „Táááto!“ Pro mě to znamená, že život jde dál!

Jste povahou vítěz – nejlepší herec na světě, nejpřitažlivější, nejtalentovanější. Co podle vás znamená slovo vítězství?

Vítězství je velmi osobní záležitost. Když člověka někde nazvou prvním nebo když jsou jeho filmy kasovními trháky, nemusí to být to pravé vítězství. V životě jsem dosáhl několika velkých úspěchů a největším z nich jsou mé děti.

Copak pro vás tržby z filmů nic neznamenají?

Více se múžete dočíst v celém článku Exklusivní rozhovor s Bradem Pittem. Čtěte!. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Kafe.cz – jak to vidí ženy.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat