Děti a chemie k sobě nepatří!

 

Co je důležitější než zdravý vývoj dítěte. Ale každý kdo doma malé dítě má, zná dobře problém:  ,,Malé děti mají neúplnou imunitu a nemoci je ohrožují více než ostatní, vše strkají do pusy a tu a tam i něco olíznou jazykem.“ Přílišná sterilita pro jejich imunitní systém spíše vhodná není, přesto je však potřeba udržovat domov pro vaše děti v čistotě. Je tedy cílem toho dosáhnout za co nejmenšího použití tvrdé chemie.  

Pára = Dokonalé čištění bez chemie

Právě proto Kärcher přináší přirozený způsob čištění, který přináší vodní pára a parní čistič SC 2550. Čištění párou je nejen efektivní, rychlé a zdraví prospěšné, ale také ekologické. Spojení tlaku a teploty páry uvolňuje ulpívající nečistoty natolik, že Vám umožní zcela se vyhnout použití čistících prostředků. Pára je šetrná k životnímu prostředí také tím, že šetří vodní zdroje, energii a suroviny nezbytné pro výrobu chemických čistících prostředků. Už z jednoho litru vody získáte dostatečné množství páry pro vyčištění menšího bytu. Použití páry při úklidu domácnosti je přitom velmi mnohostranné – od čištění podlahových ploch, kuchyně, koupelny až po péči o textil. 

Nechte svoje děti vesele poznávat svět!

Kondenzát páry nezanechává na rozdíl od čisticích prostředků žádné zbytky chemických látek, které mohou vyvolat alergické reakce na uklizených plochách. To je obzvláště důležité pro malé děti, které rády berou do úst nejrůznější předměty. Díky páře se vyhnete i kožním vyrážkám a jiným zdravotním problémům spojeným s používáním chemie. Pára spolehlivě bojuje i s alergeny, které se dostanou do vzduchu díky našim domácím mazlíčkům či roztočům, kteří žijí všude, kde se nachází odumřelé kožní buňky,  v podobě znečištěných částeček prachu, které pak dýcháme a které mohou také za vznik mnoha alergií a dýchacích problémů. Pára je tedy perfektní pro děti, které tak vyrůstají ve zdravém prostředí. Tak jak to pro své děti každý správný rodič chce. Více se o možnostech parního čištění dozvíte na našich stránkách!

Comments are closed