Chystáme se na Halloween

Příšerky z papíru

Na dýni (i netopýra) stačí 6 barevných čtvrtek formátu A3. Na každou z nich narýsujte na šířku linky vzdálené od sebe 2,5 cm. Podle pravítka je obtáhněte nůžkami nebo tupým nožem, aby šly dobře přeložit. Složte jako harmoniku a slepte v jeden dlouhý pás. Na jedné straně všechny pruhy prošijte pevnou nití a stáhněte do kruhu. Slepte o poslední „šev“. Nalepte oči, čumáky či ouška podle své fantazie.

Servírovací pavouci

Zubil nabízí popcorn. Nohy má z papírových drátků (ale můžeme použít i plyšové drátky) zakončené korálky, tělíčko má natřené akrylovou barvou. Oči a zuby jsou i pro mladého výtvarníka hračka.

Křižák pouští hrůzu, ale když si ho prohlédnete zblízka, prozradí, že v sobě ukrývá gumové hady. Tuhle krabičku od oříšků hravě proměníte v pavouka přidáním nožek z plyšových drátků, tělíčko natřete akrylovou barvou a přidáte obličej.

Dýňové fantazie

Stačí jedna pořádná dýně, trocha zručnosti a hned máte ozdobu na zahradní party nebo jen tak ke dveřím. A stačí pak rozsvítit a kouzlo je hotovo.

Můžete si vyrobit klasickou šklebící se dýni, ale buďte originální a udělejte si vlastní motiv. Sousedé nebo hosté to jistě ocení. Odřízněte zadní stranu dýně a vnitřek vydlabejte lžící. A máte půl práce hotovo.

Více se múžete dočíst v celém článku Chystáme se na Halloween. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Tipy a triky.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat