Chcete pokojne spávať počas dovolenky?

Vlámania sa najčastejšie uskutočňujú v momente, kedy majitelia domov a bytov sú dlhšie mimo nich. Najčastejším takýmto prípadom sú dovolenky. Pri nich sú ľudia mimo vlastného domu viac ako týždeň, čo je pomerne ľahko spozorovateľné. Vlamači takto idú takmer na istotu. Ako sa voči tomu efektívne brániť?

Ochrana osôb a majetkuby mala byť samozrejmosťou pre každého, kto si cení výsledky svojej práce. Ochrana objektov prináša aj iné ako finančné efekty. Pokiaľ máte doma nainštalovaný spoľahlivý bezpečnostný systém, nemusíte sa vôbec strachovať, že váš majetok bude odcudzený.

Súkromná bezpečnostná služba K.G.V. Securityponúká ochranu cez pult centralizovanej ochrany (používaná je skratka  – PCO). Bezpečnostná služba Bratislava vám namontuje do vášho objektu, bytu, domu či haly, niekoľko senzorov, ktoré dokážu zachytiť moment, kedy došlo k nepovolenému preniknutiu do objektu. Dvere sú zabezpečované magnetickými senzormi, rozbitie okien je monitorované detektormi rozbitého skla a pohyb osôb je monitorovaný termo senzormi.

Po aktivizácii tieto senzory vysielajú upozornenie pultu centralizovanej ochrany. Prenos signálu môže prebiehať cez pevnú linku, mobilné siete alebo pomocou rádiových vĺn. Posledná možnosť je jednoznačne najbezpečnejšia. Hneď ako je polícia upozornená, vysiela hliadku na miesto. Takto máte možnosť získať virtuálneho pracovníka sbs. Chcete bývať bezpečne? Obráťte sa na spoľahlivú bezpečnostnú firmu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat