Cars autíčka

Cars- úspěšný americký animovaný film z roku 2006, který se dočkal v letošním roce svého pokračování. S dvojicí filmů je též spojen obrovský byznys. Motivy s hrdiny filmů se objevují na hračkách, společenských hrách nebo na příslušenství domácnosti jako jsou hrnky, prostírací soupravy atd. Filmy a autorská práva si vydělaly celosvětově zatím obrovskou sumu 5 miliard amerických dolarů. Ve filmech se objevují pouze automobily, které jednají jako lidé a zvířata. Jedné postavičce dokonce propůjčila hlas herecká legenda Paul Newman pro kterého to bohužel byla vůbec poslední role. Děj se odehrává pouze ve dvou prostředích: na závodních okruzích a na Route 66. Cars vznikly z koprodukce společností Pixar a Walt Disney.

Mezi dětmi jsou nejvíce oblíbené hračky, znázorňující hlavní představitele rolí z filmů Cars. Jedná se především o Bleska McQueena, který nejenže rád závodí, ale je i velice hodný a oblíbený.

Jeho nejlepším přítelem je odtahové auto Burák, který nejednou vytáhne Bleska McQueena i ostatní Cars z průšvihů.

Hračky s oblíbenými auty jsou samozřejmě k dostání i na dálkové ovládání.

Fanoušci si mohou složit i puzzle s motivem postavičky z filmů nebo příznivci stavebnice LEGO též mohou v některých sériích narazit na postavičky a exteriéry Cars.

Dokonce Cars autíčka prorostly i do takového fenoménu jako jsou monopoly a příznivci Cars i monopolů si mohou zahrát Monopoly Cars. Další společenskou hrou, kterou si může zahrát celá rodina je Operace Cars.

Fonetip s.r.o.

www.cars2.cz

Comments are closed

bazary recenze, recenze autobazarů, autobazary, hodnocení autobazarů, recenze bazarů. zkušenosti s nákupem auta