Svetová DJ jednička

Označenie DJ pre mnoho ľudí symbolizuje tanečnú hudbu a veľa energie a zábavy. Mnohí si ale označenie DJ automaticky spojí s jedným jediným menom – David Guetta. Ten sa stal svetoznámym už asi pred dvadsiatimi piatimi rokmi, ale jeho sláva, hoci je to úplne fascinujúce a neuveriteľné, neustále stúpa a rastie. Ako úplný mladík začínal v nočných a hudobných kluboch po celej Paríži, až sa vypracoval medzi uznávané a hlavne ľuďmi obľúbené DJs a začal pracovať v prestížnych kluboch. A to hneď v niekoľkých zároveň.

Jeho obľúbenosť medzi poslucháčmi tanečnej hudby je úplne neuveriteľná – stačí sa pozrieť na čísla označujúce počty predaných albumov. Tá idú do miliónov.

Nielen, že je známy a zbožňovaný vo svojej domovskej Francúzsku, ale jeho sláva už dávno prekročila všetky hranice kontinentov a ich jednotlivých štátov. Stačí zadať do niektorého z internetových vyhľadávačov jeho meno “guetta david” a mimo odkaz na jeho oficiálnej internetovej stránky sa zobrazí obrovské množstvo stránok, ktoré vytvorili jeho fanúšikovia. Oficiálne stránky sú pomerne neprehľadné, pretože obsahujú enormné množstvo informácií, fotiek a iných záznamov. Ak sa teda o Davidovi chcete niečo dozvedieť alebo si chcete len vypočuť jeho najznámejšie hity, je lepšie vybrať si niektorú z jeho neoficiálnych stránok.

Mimo počúvanie hlavných hitov si môžete prečítať fakty o jeho živote, ktorý nie je nezaujímavý. Všetko je na stránkach prehľadne rozdelené do kategórií, ktoré vás navedú presne na to, čo hľadáte. Ak ste prišli čisto za hudbou, stačí si vybrať kategóriu David Guetta hity a nechať sa unášať na vlnách úžasne rytmické tanečnej hudby, v ktorej je cítiť láska k nej ak publiku. Ak sa chcete dozvedieť o ostatných DJs svetovej scény, môžete si vybrať niektorú z ďalších kategórií.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat