Pár herních tipů pro milovníky her na internetu

Rádi sedíte u her na internetových stránkách? Baví vás spíš herní strategie nebo se vyžíváte v online střílečkách? Ať už je váš herní zájem jakýkoli, na následujících zajímavých řádcích vám odhalíme řadu tipů na online hru, které můžou zajímavým způsobem ozvláštnit dny volna. Prázdninové měsíce jsou již tradičně dobou pohody a pro řada studentů a školáků taktéž časem nefalšovaného nic nedělání. Léto je proto ideální dobou pro objevení zajímavého trháku, který vám nedovolí jen tak odejít od obrazovky počítače.

Pokud máte rádi online akční hry, máme hned několik herních nápadů naráz. Absolutní bombou je hra Dark Orbit, ve které svádíte boj s vesmírnými Reapers a zabíráte více, či méně vzdálené hvězdné galaxie. Tato hra vás uchvátí svou jedinečnou propracovaností i skvělým grafickým navržením a celou spoustou zajímavých questů, které musíte v průběhu své cesty plnit. Vyznavačům akce můžeme dále nabídnout hru Xblaster nebo SeaFight.

SeaFight – jak už název napovídá je pirátskou akční hrou, ve které byl kladen velký důraz na absolutní herní přizpůsobitelnost. Čekají vás zde obří bitvy, tolik obávané vodní příšery a více, než 100 lodních designů, díky kterým si můžete vytvořit svou loď snů. V Xblasteru se zase pro změnu stanete tzv. Mechpilotem a ničíte vše, co vám přijde pod hlaveň pažby.

Že vás akční hry zrovna neberou? Potom by se vám mohly zalíbit online flash hry, které jen tak neomrzí. Fanoušky zábavy v oblacích stoprocentně zaujme online hra Skyrama, zájemce o netradiční fantasy určitě velmi mile překvapí hra Drakensang Online. Doporučit vám třeba ještě můžeme též velmi oblíbenou hru PirateStorm, která je v českých vodách skutečnou stálicí.

Comments are closed