Film i hudba s KM Playerom

Máte radi filmy? Prehrávate si ich doma na počítači, ale často máte problém, že Vám nejdú spustiť? Sťahujete neustále nové a nové kodeky a stále sa Vám to nedarí? Vyskúšajte prehrávač, ktorý kombinuje to najlepšie z audioprehrávač i videoprehrávačov. Vyskúšajte KM player!

KM player je univerzálny prehrávač videa a druhotne aj zvukových súborov a obrázkov. Široké možnosti nastavenia z neho robia veľmi užitočný program schopný nahradiť niekoľko špecializovaných prehrávačov. Začiatočníci spočiatku môžu nabiť dojmu veľké zložitosti nastavovanie, ale časom určite zistí, že všetko má vlastne svoje opodstatnenie a nie je to len zbytočnosť, ktorá robí program zložitými.

Jedná sa o naozaj najlepšie audio a video prehrávač so širokou podporou kodekov a multimediálnych formátov. Ponúka tiež plnú fukcionalitu prehrávanie VCD / DVD diskov a celý rad ďalších funkcií.

Aj keď je grafický štýl prehrávača zvolený decentne a možno mu meniť farebné schémy, na svoje si prídu aj zástancovia neobvyklých skinov. Na stránkach vývojárov KMplayer je k dispozícii na stiahnutie veľké množstvo viac či menej podarených skinov. Prehrávač celkom podporuje 29 jazykových mutácií, medzi ktorými nechýba ani Čeština. A keďže je zdarma k stiahnutiu aj používanie, dozaista stojí za vyskúšanie.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat