Online hry bez hranic – hrajte kdykoli a kdekoli

Pro milovníky online her máme pár atraktivních tipů, které je zkrátka nenechají odejít od obrazovky počítače. Ať už upřednostňujete strategickým hrám, akčním střílečkám, casual hrám, případně fantasy dobrodružství, následující bezplatné web games, které si můžete užít úplně zdarma prostřednictvím svého internetového prohlížeče, vás rozhodně pobaví na několik sáhodlouhých dnů. Příjemně se usaďte a nechte se vtáhnout do netradičního, tajuplného, fantasy a mnohdy také dosti nebezpečného online světa.

Dlouho očekávaná hra Merc Elite je konečně tady. Její fanoušci, kterých se v našich vodách vynořilo poměrně dost, již s notnou dávkou netrpělivosti okusovali kabely k internetu ve snaze alespoň malinko popostrčit spuštění registrací. U hry Merc Elite je možno si zvolit jednu z pěti hratelných tříd, které se vyznačují ojedinělými vlastnostmi. Někteří vojáci si vaši přízeň získají svými strategickými vlastnostmi, u některých můžete třeba ocenit výbornou výzbroj a výstroj vojáků, která odolá kdejaké střele a možná, že zvolíte vojáky, kteří vynikají v bojích na blízko. Ať se už v bezplatné akční hře Merc Elite rozhodnete pro kteroukoli třídu, výsledky bitev máte jen ve svých rukou.

Jestliže vám vesmír nic moc zrovna neříká, vyzkoušejte si, jaké to je bojovat proti na první pohled neporazitelným bojovníkům. Na souboj vyzvěte krutého dračího vládce a změřte své síly se zlým dračím ohněm, který likviduje vše živé. U hry Drakensang Online se může stát vítězem jenom jeden element. A to pouze zvířecí anebo ten lidský. Dokážete zvrátit bolestný osud lidského pokolení v jeho prospěch? Nebo podlehnete jako tisícovky odvážných hrdinů před vými a zanacháte lidské pokolení na pospas dračí tyranii? To, jak dopadne závěrečná bitva mezi vámi, a dračím vládcem si odhadnout netroufneme. Prozradit vám však můžeme, že půjde o bitvu na život a na smrt.

Comments are closed

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich