Tvorba webových stránek

Proč mít webové stránky

Otázka, kterou si pokládá většina lidí. Otázka znějící, proč mít webové stránky? Budu mít čas se o ně starat? Přinesou mi něco? Odpověď na tyto otázky zní Ano. Ačkoliv se to nezdá, webové stránky Vám mohou přinést více užitku, než se zdá. Nikdy nevíte, kdo na Vaše webové stránky vkročí a zda právě tato osoba bude pro Vaši firmu velice přínosná. Zda budete mít čas starat se o webové stránky je na Vás. I přesto, že to nějaký čas zabere, nelze to nazvat mínusem. Například články, které budete chtít vložit na stránky si, můžete připravit o volnu, které budete mít. Poté stačí jen vše na web vložit a tím Vám starost odpadne. Můžete také zvolit jiný způsob, a to ten, že si najdete někoho, kdo Vám webové stránky bude spravovat a vy budete pouze kontrolovat, zda je vše v pořádku.

 

Grafika

Z pohledu grafika je tvorba stránek dobrá činnost. Jelikož je možnost se na této zakázce tzv. vyjádřit aneb tvoříte s vlastními nápady. Jedná se sice o nejdelší službu, jelikož si grafik dává opravdu záležet, aby stránka byla jednoduchá, ale aby se zde potencionální klient cítil dobře a zároveň našel vše potřebné. V tomto případě totiž klesá zájem o Váš produkt, pokud zde klienti nemohou něco najít, nebo jsou zmateni údaji, které hledají.

Na grafikovi tedy záleží mnoho věcí a bodů. Musí splnit, jak Vaše přání a požadavky, také aby na webových stránkách bylo vše, co je potřeba. Vše je otázka času a také na jaké téma bude webová stránka zakládána. Měla by se alespoň něčím podobat tématu. Pokud budete vyrábět okna, ale na webové stránce budete mít sešity, bude budit dojem, že vlastníce papírnictví.

Comments are closed