Ste zadlžení? Pomôžeme vám!

Pri vybavovaní pôžičky či úveru je veľmi dôležité zamyslieť sa nad tým, či peniaze naozaj potrebujeme, a hlavne či budeme schopní zmluvou stanovené splátky v plnej výške a včas splácať. Aj napriek zodpovednému prístupu sa však vždy môže stať, že sa ocitnete v ťažkej životnej situácií a dostanete sa do finančných ťažkostí, z ktorých sa iba ťažko hľadá nejaké východisko.

Slovenský správca dlhov

Spoločnosť Slovenský správca dlhov poskytuje svojim klientom služby spojené s ich oddlžovaním. Ak ste sa dostali do finančných problémov, s ktorými si neviete dať rady, obráťte sa na profesionálov so skúsenosťami na finančnom trhu. Pri spolupráci so skúsenými poradcami je nájdenie východiska z vašej situácie oveľa jednoduchšie, ako keby ste sa všetko snažili vyriešiť sami.

Poradenstvo zdarma

Ak máte problémy, nemusíte sa vôbec báť na nás obrátiť. Poradenstvo poskytujeme úplne zdarma. Budeme s vami pracovať na navrhnutí možného riešenia vašej situácie, ktoré sa môžete rozhodnúť využiť, alebo nevyužiť. Je to iba na vás, a ak sa vám nebude navrhované riešenia páčiť, nebude vás to nič stáť. Sme si však istí, že vám budeme schopní pomôcť dostať sa z ťažkej situácie.

Široká škála služieb

Škála služieb, ktoré našim klientom ponúkame, je veľmi široká. Komunikácia s klientmi vždy začína bezplatným poradenstvom, v rámci ktorého vám predstavíme možné riešenia vašej situácie. Tie môžu spočívať napríklad iba v konsolidácií vašich dlhov tak, aby ste platili iba jednu splátku mesačne, alebo v prípade vážnejších problémov až v odkúpení vašej nehnuteľnosti s možnosťou jej doživotného užívania. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, aby sme vedeli každému poskytnúť najlepšie možné riešenie. Ak máte problémy so zadlžením či platením mesačných splátok, obráťte sa na nás.

 

 

Comments are closed

Additional Articles From "Banky"

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich