Sofistikované cestovné poistenie uzatvorené cez mobil

Prostredníctvom „múdrych“ telefónov využívajúcich operačné systémy môžete z pohodlia domova uzatvoriť cestovné poistenie – stačí, ak využívate  aplikácie iPhone alebo Android.

Leto je za dverami a dovolenková sezóna už naštartovala. Mesiace júl a august sa spájajú s predstavami o oddychu a relaxe. Tento scenár však nie vždy korešponduje s realitou dovolenky. Narušitelia sa skrývajú v podobe zdravotných problémov alebo rôznych iných udalostí, ako sú napríklad strata batožiny, či omeškanie letu. Proti takýmto nepríjemnostiam však existuje ochrana v podobe cestovného poistenie.

Novinky v tomto poistnom produkte sa objavujú najmä so začiatkom dovolenkovej sezóny. Inštitúcie poskytujúce cestovné poistenie, pochopiteľne, vymýšľajú rôzne inovácie, ktorými by si dokázali nakloniť klientov na svoju stranu. Spojenie moderných technológií s klasickým poistným produktom zaznamenáva obrodenie. Ešte nedávno bolo aktuálne uzatváranie cestovného poistenia formou SMS. Finanční sprostredkovatelia z OVB Allfinanz Slovensko dávajú do pozornosti, že na trh prichádza možnosť uzatvoriť poistenie už aj prostredníctvom smartfónov.

S uzatvorením cestovného poistenia touto novou metódou klient získava komfortný prístup k dôležitým informáciám. Aplikácie vytvorené špeciálne pre túto poistnú službu obsahujú prehľadný formulár na uzatvorenie služby, detailné informácie o produktoch na spoločnom mieste, dôležité telefónne čísla či informácie o dobe poistného obdobia. Finanční sprostredkovatelia z OVB vedia, že užívateľ takouto cestou získa maximálne pohodlie na obsluhu svojho poistného produktu, avšak proces výberu a voľby konkrétneho produktu by mal konzultovať s odborníkom, ktorý je v tejto sfére ako doma. Jednou z možností sú práve rady od skúsených ľudí z OVB.

Comments are closed

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain